Иво Баев пак изригна: Махнете и пейките на гробищата
Той излезе с по-различна позиция срещу крайната мярка за борба с коронавируса и срещна отпор от свои колеги
Общинският съветник от "Демократична България" адв. Иво Баев изригна с ново предложение в социалните мрежи. След като вчера и днес масово прибират пейките от парковете и градинките в Бургас, той излезе с по-различна позиция и срещна отпор от свои колеги /ВИЖ ТУК/.
"Добре е също да напомним на хората, че и на гробищата се “преустановяват посещенията”.
Наименованието е ‘Гробищен ПАРК-Бургас’. И мерките са приложими вкл.глобите!
Сега да видим кой ще махне и от там пейките?"
Това написа в профила си Иво Баев, а след това се възмути, че в телевизионен репортаж е било обявено, че махнатите пейки скараха общинските съветници в Бургас. За момента единствено Баев е изразил позиция срещу тази мярка.
Вдигнатите пейки скараха съветниците в Бургас! Иво Баев изригна: Безумие, безобразие, беззаконие
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Освен това - всички седалки в автобусите да се демонтират ! В това число - и междуградските !
Седалките във вагоните на БДЖ - също !!!
Така де , щом като седиш в парка може да се заразиш , седейки в транспортно средство - СЪЩО може да се заразиш !
А Водачите да се научат да шофират ПРАВИ !
Участваме в един гигантски експеримент, това е една малка репетицийка за новия световен ред, който се готви. И да, спазвам мерките, за 14 дни веднъж излязох до аптека и това беше.