Иво Баев пак изригна: Махнете и пейките на гробищата
Той излезе с по-различна позиция срещу крайната мярка за борба с коронавируса и срещна отпор от свои колеги
Общинският съветник от "Демократична България" адв. Иво Баев изригна с ново предложение в социалните мрежи. След като вчера и днес масово прибират пейките от парковете и градинките в Бургас, той излезе с по-различна позиция и срещна отпор от свои колеги /ВИЖ ТУК/.
"Добре е също да напомним на хората, че и на гробищата се “преустановяват посещенията”.
Наименованието е ‘Гробищен ПАРК-Бургас’. И мерките са приложими вкл.глобите!
Сега да видим кой ще махне и от там пейките?"
Това написа в профила си Иво Баев, а след това се възмути, че в телевизионен репортаж е било обявено, че махнатите пейки скараха общинските съветници в Бургас. За момента единствено Баев е изразил позиция срещу тази мярка.
Вдигнатите пейки скараха съветниците в Бургас! Иво Баев изригна: Безумие, безобразие, беззаконие
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Освен това - всички седалки в автобусите да се демонтират ! В това число - и междуградските !
Седалките във вагоните на БДЖ - също !!!
Така де , щом като седиш в парка може да се заразиш , седейки в транспортно средство - СЪЩО може да се заразиш !
А Водачите да се научат да шофират ПРАВИ !
Участваме в един гигантски експеримент, това е една малка репетицийка за новия световен ред, който се готви. И да, спазвам мерките, за 14 дни веднъж излязох до аптека и това беше.