Испанска принцеса почина от коронавирус
Мария Тереза беше наречена „Червената принцеса“ заради привързаността си към идеята за социалистическа монархия
Братовчедката на испанския крал Филип VI, принцеса Мария Тереза, почина от коронавирус. Тя беше на 86 години и това е първата жертва на пандемията COVID-19 сред представители на кралските семейства на Европа. Мария Тереза беше наречена „Червената принцеса“ заради привързаността си към идеята за „социалистическа монархия“. Тя едновременно подкрепя монархическата партия на карлистите и критикува капитализма. Тя обаче вярваше, че вместо класовата борба е необходимо постоянно търсене на съгласие.
Други двама представители на кралските семейства са заразени с коронавируса: наследникът на британския престол, принц Чарлз, най-големият син на кралица Елизабет II от Великобритания, както и управляващият принц на Монако Алберт II. Самият испански крал има отрицателен тест. Испания е на второ място в света по брой на смъртните случаи от коронавирусна инфекция. Над 5 хиляди души са починали в страната.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.
На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.
На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.
На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.