Испанска принцеса почина от коронавирус
Мария Тереза беше наречена „Червената принцеса“ заради привързаността си към идеята за социалистическа монархия
Братовчедката на испанския крал Филип VI, принцеса Мария Тереза, почина от коронавирус. Тя беше на 86 години и това е първата жертва на пандемията COVID-19 сред представители на кралските семейства на Европа. Мария Тереза беше наречена „Червената принцеса“ заради привързаността си към идеята за „социалистическа монархия“. Тя едновременно подкрепя монархическата партия на карлистите и критикува капитализма. Тя обаче вярваше, че вместо класовата борба е необходимо постоянно търсене на съгласие.
Други двама представители на кралските семейства са заразени с коронавируса: наследникът на британския престол, принц Чарлз, най-големият син на кралица Елизабет II от Великобритания, както и управляващият принц на Монако Алберт II. Самият испански крал има отрицателен тест. Испания е на второ място в света по брой на смъртните случаи от коронавирусна инфекция. Над 5 хиляди души са починали в страната.
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове

На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.
На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.
На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.
На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.