Испанска принцеса почина от коронавирус
Мария Тереза беше наречена „Червената принцеса“ заради привързаността си към идеята за социалистическа монархия
Братовчедката на испанския крал Филип VI, принцеса Мария Тереза, почина от коронавирус. Тя беше на 86 години и това е първата жертва на пандемията COVID-19 сред представители на кралските семейства на Европа. Мария Тереза беше наречена „Червената принцеса“ заради привързаността си към идеята за „социалистическа монархия“. Тя едновременно подкрепя монархическата партия на карлистите и критикува капитализма. Тя обаче вярваше, че вместо класовата борба е необходимо постоянно търсене на съгласие.
Други двама представители на кралските семейства са заразени с коронавируса: наследникът на британския престол, принц Чарлз, най-големият син на кралица Елизабет II от Великобритания, както и управляващият принц на Монако Алберт II. Самият испански крал има отрицателен тест. Испания е на второ място в света по брой на смъртните случаи от коронавирусна инфекция. Над 5 хиляди души са починали в страната.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.
На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.
На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.
На 86 години сигурно е починала я от инсулт, я от инфаркт, диабет....и е имала, между другото, коронавирус.
Едва ли той е причината за смъртта, както и на 99% от починалите пациенти по света над 70 години.
Всички са имали поне 3-4 други основни заболявания, които са довели до кончината им.
Но само защото са били заразени с тоя вирус - ето че са в статистиката.