Диляна Попова поддържа форма с бокс и никакво месо
Манекенката казва, че отдавна е забравила вкуса на пържолите и се опитва да приобщи мъжа си Асен Блатечки към своя начин на хранене
Диляна Попова от години е вегетарианка и наблягa предимно на плодовете и зеленчуците в менюто си.
Тя твърди, че този режим й помага да поддържа добрата си форма. Разбира се, редовните тренирoвки по бокс също допринасят за това.
Манекенката казва, че отдавна е забравила вкуса на пържолите и се опитва да приобщи мъжа си Асен Блатечки към своя начин на хранене.
Синеоката красавица споделя още, че като вегетаринка се чувства много по-добре. От млечните продукти и яйцата обаче не се отказва.
Още като дете Диляна все си представяла, че това, с което се храни, доскоро е било живо същество. Консумирала месо до двадесетата си година, после спряла.
Станало постепенно и организмът й не се стресирал. Сега Попова хапва основно печени ястия, защото има чувствителен стомах.
Прави го много бавно и на малки хапки за по-добро храносмилане, пише "Уикенд".
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
