Послание в бутилка пътува 19 години по море (СНИМКИ)
Поздравът, пуснат в Германия, бе открит в Ирландия
Бутилка с послание в нея бе открита в Корк, Ирландия, след като е била хвърлена в морето от германския бряг преди близо 19 години, съобщи ЮПИ.
Бутилката бе намерена в Гленгариф Уудс, но посланието трудно може да бъде разчетено, защото е било частично заличено под въздействието на водата. Природният резерват "Гленгариф" е качил снимка на посланието в Туитър, търсейки помощ за разчитането му. То е пуснато на 5 април 2001 г.
"Поздрави от Германия до мореплавателя, който открие тази бутилка", се казва в посланието. Последната му част включва имейл адрес на онзи, който го е изпратил. Разчитането й обаче е много трудно. Някои вече изпратиха имейли до адреси, за които се предполага, че сред тях може да е споменатият в посланието.
Докато през февруари разхождал кучето си на брега, британец откри послание в бутилка, която е била хвърлена в морето преди почти 82 години. Посланието включва адрес, но се оказало, че сега там живее друг наемател.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Радвам се че не можете да разчетете каква ваксина срещу мен ви препоръчва.