×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Черна сутрин: Почина и дъщерята на седмата жертва - 53-годишна жена от Благоевград


Черна сутрин: Почина и дъщерята на седмата жертва - 53-годишна жена от Благоевград
Късно снощи в лечебното заведение почина и 74-годишната й майка
29 Март 2020, Неделя, 08:53 ч.

По-рано днес от ВМА съобщиха, че към момента заразените с вируса у нас са 338

Почина още една жена с коронавирус у нас, съобщава NOVA. Тя е на 53-годишна възраст и беше настанена за лечение в болницата в Благоевград. 

Късно снощи в лечебното заведение почина и 74-годишната й майка. С това броят на жертвите, заразени с COVID-19 в България станаха осем. 

338 са общо потвърдените случаи на коронавирус у нас, жертвите вече са 7

По-рано днес от ВМА съобщиха, че към момента заразените с вируса у нас са 338. Новите случаи са 7.




15
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Хора гинат в прокълната къща до гробище Хора гинат в прокълната къща до гробище 16/05/2026, Събота 21:38 1
Тервел ИЛИЕВ Какво се случва с Краси Радков? Какво се случва с Краси Радков? 16/05/2026, Събота 21:00 1
Тервел ИЛИЕВ Русия върна на Украйна телата на 528 убити Русия върна на Украйна телата на 528 убити 16/05/2026, Събота 20:20 0
15
Коментара по темата
15.
Ivaylo
29.03.2020 14:20:57
0
0
Bulgaria
Confirmed: 338
Deaths: 8
Recovered: 11
Active: 319
14.
СТАТИСТИКА
29.03.2020 13:16:34
0
1
ЧАСТИЧНО ИЗВЪНРЕДНО ПОЛОЖЕНИЕ):
Китай - Ухан и Хубей - 18 януари
Южна Корея - Дего - 28 януари
Италия - Ломбардия - 31 януари

ОБЯВЕНО ИЗВЪНРЕДНО ПОЛОЖЕНИЕ В ЦЯЛАТА СТРАНА :
Китай - 25 януари
Южна Корея - 21 февруари
Италия - 5 март
Чехия - 12 март
Белгия - 12 март
Словакия - 12 март
България - 13 март
Швейцария - 13 март
Латвия - 13 март
Унгария - 13 март
САЩ - 13 март
Австрия - 14 март
Испания - 15 март
Гърция - 15 март
Румъния - 16 март
Франция - 16 март
Германия -16 март
Дания - 16 март
Финландия - 16 март
Швейцария - 16 март
Сърбия - 16 март
Гърция - 16 март
Португалия - 17 март
Холадния - 17 март
Норвегия - 17 март
Исландия - 17 март
Украйна - 18 март
Македония - 18 март
Англия - 20 март
Русия - 25 март
13.
КПСС
29.03.2020 12:32:48
2
12
Само Алеко Константиновия герой мисли че коронавируса е схемичка за пари. Разбира се няма как един човек, който не разбира нищо и чиято цел в живота е как да си пусне музика, да се нареже с ракия и да си напълни търбуха с храна, да има адекватна и реална преценка за ситуацията. Един средно интелигентен човек, може да види какво се случва, да види че света влиза в тежка финансова рецесия, фондовите и валутните борси са в колапс и акциите и облигациите падат всеки ден стремглаво надолу. Само Италия губи около 320 милиона на ден.
12.
Рач
29.03.2020 12:27:11
0
1
до 9
Ами при нас защо не тестват? Толкова ли са скъпи тия тестове? Или толкова са неверни,по думите на генерала? Да ,ги е.. в тъпите германци. Да си дават парите за глупости в такъв момент.
11.
Ай?
29.03.2020 12:24:54
0
1
Докторе,тъз комшийка ,тя много ли е жадна?
10.
доктор Пич
29.03.2020 11:38:05
6
17
Яжте пийте и не си го слагайте някои в момента крадът по програми за грипчето а страхът и гладът оставяте на заден план?!Има и ще има вируси но който знае да стои буден в тия блата от лъжи ще оцелее.Гербаджийски синдром на глупоста....дано след тия гладни гробари дойдът достойни българи да поведът тоя народ ъм прогрес а не да удисват на ционизма и на службата против човечеството.Наздраве с мускатова добра млечна салата и комшийката седнала до мен чакаща жадно за ласки.Ще се оправим само когато не правим кефа на тия дето се водят императори а те са най обикновенни клошари......живи здрави от добрия свят на красивото и честното
9.
Корона
29.03.2020 11:08:08
17
18
50 годишните не са възрастни, в Италия казаха отдавна, че много млади хора са засегнати вече, има и починали доста. Вече в Испания и Франция е ужасно положението, а в Германия има много болни и малко умрели, защото тестват всички масово, включително и такива, които нямат симптоми, но са преносители..
При положение, че голям процент хора в Бургас са с помпички или имат проблеми с дишането, може само да се надяваме на чудо и това да не ни засегне толкова. Вирус има и не е безопасен, както говорят някои. В Италия по 900 мъртви на ден вече има и над 50 лекаря. Пика предстои, стойте си вкъщи.
8.
Краси
29.03.2020 10:50:08
5
33
За този вирус няма лек, но и това с което тъпчат хората разбива защитните сили на организма и умират.
7.
КороноТъпак
29.03.2020 10:30:32
11
88
5% от заразените у нас са доктори ! При условия, че шием (според Хвалипръцкото Борисов) най-здравите защитни облекла а телефона Му не спира да звъни за поръчки от целият свят. Как Щаба е допуснал при толкова малко заразени такъв голям процент заразени медицински работници ? И къде скриха Медицинският съвет, единствените хора, които са в час ? п.п. Бог да прости отишлите си вчера над 300 българина (не от короновирус)
6.
Ай
29.03.2020 10:05:45
5
2
Туй на снимката гъз ли е?
5.
Професор супер стор
29.03.2020 09:57:16
6
55
За мен всички тези некадърно написани новини с много граматически грешки са плод на желанието на държавата да замаже абдекира ето от хората. Ако се разболлее вожда и той ли за три дни ще приключи. Кой ги лекува тези жени в Благоевград и с какви медикаменти. Как снощи жената на 53 беше добре а днес почина? Все въпроси на които професора трябва да отговори. Нашите медици да се учат от Германия а не да се правят на велики. А професори и академици станаха медийни звезди но да лекуват не могат хората умират всеки ден.
4.
Пъпеши
29.03.2020 09:35:39
7
24
Голям щаб имаме. Чете статистики.
3.
Мафия
29.03.2020 09:30:51
8
45
Ужас! Тези във власттанямат никакви, методи и лекарства, но някой пишман меринджеи ги излекуваха за 3 (три) дни. Какво става?
2.
Питам!!!
29.03.2020 09:13:40
4
23
Рано сутринта казаха, че няма опасност за живота и? Какво става, някой от по-тежките случаи изобщо спасен ли е в БГ или е обречен? В Германия има почти 60000 заразени и само около 400 починали?
1.
Flor
29.03.2020 09:09:41
12
38
Защо никой не пише от какво друго са били болни? И как докладват, че са починали от коронавирус, като може да е от другите им по 5 придружаващи заболявания???
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Подарък за учениците: Получават до шест дни ваканция заради матурите и празниците Подарък за учениците: Получават до шест дни ваканция заради матурите и празниците Министерството на образованието обяви неучебни дни от 20 до 25 май Хора гинат в прокълната къща до гробище Хора гинат в прокълната къща до гробище Това е една от най-упоритите и мрачни мистерии, в която се преплитат смърт, страх, суеверие DARA излиза с "Бангаранга" на големия финал тази вечер. Има ли шанс да спечели? DARA излиза с "Бангаранга" на големия финал тази вечер. Има ли шанс да спечели? "Благодаря ви много за цялата подкрепа, която ми се изпрати от България и на всички извън България също. Обичам ви и ще се видим на финала.", каза изпълнителката Не правете тази грешка, ако искате издръжлив грим на бала Не правете тази грешка, ако искате издръжлив грим на бала Наблюдава се обаче и частично завръщане на тенденциите от 2016 година, които се характеризираха с тежък, матов финиш и силен контур, но днес те се прилагат в много по-омекотен и сияен вариант Босът на коледното градче в Бургас поиска да прибира наемите от обектите на Тройката и през лятото Босът на коледното градче в Бургас поиска да прибира наемите от обектите на Тройката и през лятото Плащал наем всеки месец, а можел да използва площада само през зимата, недоволства Веселин Велев Какво се случва с Краси Радков? Какво се случва с Краси Радков? Актьорът изглеждаше стряскащо отслабнал България получи награда за най-добро артистично изпълнение на „Евровизия 2026“ България получи награда за най-добро артистично изпълнение на „Евровизия 2026“ Наградите „Марсел Безансон“ отличават постиженията на участващите изпълнители и се връчват всяка година непосредствено преди големия финал  Трогателната история на Севда и нейната осиновена дъщеричка в Бригада нов дом Трогателната история на Севда и нейната осиновена дъщеричка в Бригада нов дом След поредица от тежки житейски изпитания, включително години неуспешни инвитро процедури, раздяла с партньора и оставане на улицата "с две чанти и кредит“ Затрупаха рекламна агенция с поръчки за портрети на Румен Радев Затрупаха рекламна агенция с поръчки за портрети на Румен Радев От министерства до общини всички искат „по-топъл“, „по-бащински“ и „евроатлантически“ Радев, "леко усмихнат, но без да изглежда либерален" Тайно общество докара жена до ръба, а тя призна: Исках да се самоубия Тайно общество докара жена до ръба, а тя призна: Исках да се самоубия Пострадали разказват за психотормоз, разбити семейства и загуби за десетки хиляди евро
Почина Тими - гърбатият кит, който беше заседнал и спасяваха в Германия Почина Тими - гърбатият кит, който беше заседнал и спасяваха в Германия Животното е открито край датския остров Анхолт Русия върна на Украйна телата на 528 убити Русия върна на Украйна телата на 528 убити Координационният щаб изрази благодарност към Международния комитет на Червения кръст за оказаната помощ и подкрепа при репатрирането на тленните останки САЩ предупреждават: Ормузкия проток остава затворен до лятото, световният пазар на енергия в напрежение САЩ предупреждават: Ормузкия проток остава затворен до лятото, световният пазар на енергия в напрежение Американският министър на енергетиката Крис Райт обещава дипломатическо решение, но военна намеса остава опция Централната банка на Турция повиши прогнозата за инфлацията до 24 процента Централната банка на Турция повиши прогнозата за инфлацията до 24 процента Анкара под напрежение заради регионалните рискове и продължаващите икономически предизвикателства Дара на шесто място според букмейкърите: Може ли „Bangaranga“ да обърка сметките на фаворитите? Дара на шесто място според букмейкърите: Може ли „Bangaranga“ да обърка сметките на фаворитите? Българската изпълнителка впечатли с хитовото си парче и вече предизвиква вълна от реакции пред големия финал на „Евровизия 2026“ Иран постави ултиматум за флаговете на Мондиал 2026, предизвиква спорове за LGBTQ символите Иран постави ултиматум за флаговете на Мондиал 2026, предизвиква спорове за LGBTQ символите Националният отбор на ислямската република ще играе в Сиатъл при условие „Фалшифициране“ на „Одисеята“: Нолан взриви Атина с чернокожа актриса в ролята на Хубавата Елена „Фалшифициране“ на „Одисеята“: Нолан взриви Атина с чернокожа актриса в ролята на Хубавата Елена Международни реакции и дебати за историческата достоверност и холивудската визия на Нолан Тръмп: Тайван не трябва да обявява независимост Тръмп: Тайван не трябва да обявява независимост Американският президент обсъди с китайския лидер Си Дзинпин оръжейната политика към Тайван и предупреди за рисковете от отделяне на острова МВР с нов критерий за оценка на областните директори – реалният брой на загиналите и ранените в ПТП-а на съответната територия МВР с нов критерий за оценка на областните директори – реалният брой на загиналите и ранените в ПТП-а на съответната територия Новата стратегия предвижда полицаите и камерите да бъдат извадени от скритите места по пътищата, като фокусът се измести изцяло върху превенцията, а не върху механичното събиране на глоби Почина кучето, което победи времето, за да си отиде обичано Почина кучето, което победи времето, за да си отиде обичано Тъжната вест за неговата кончина бе споделена от последната му стопанка, която се е грижила всеотдайно за него до последния му дъх
Венци СТЕФАНОВ Венци СТЕФАНОВ Радев е най-голямото попадение, ако си генерал от авиацията, значи че си нещо много повече от другите Виц на деня Виц на деня - Муцка, аз съм спала с моя мъж 2 пъти, преди да се оженим. А ти?
- Аз към 20-тина, ама не знаех, че ще се ожените!
Виц на деня Виц на деня - Бабо, какво би предпочела - с*кс с млад мъж или локум?
- Ох, чедо, от къде зъби за локум на тази възраст!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Страхувай се по-малко, надявай се повече. Яж по-малко, дъвчѝ повече. Говорѝ по-малко, казвай повече. Мразѝ по-малко, обичай повече
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори