×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Протестно бдение пред болницата в Добрич след смъртта на 4-годишно дете
  • Тръмп разпореди нови мита върху лекарства
  • Изтича срокът за заявяване на гласуване по настоящ адрес
  • Шефът на Пентагона поиска оттеглянето на най-висшия офицер на Сухопътните сили
  • Астронавтите от „Артемис 2“ вече пътуват към Луната
  • София празнува 147 години от обявяването си за столица на България
  • Тръмп призова феновете си да бойкотират концертите на Брус Спрингсгийн
  • Откриха останките от датски военен кораб, потопен през 1801 г.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

4 жертва на пандемията COVID19 за последните 24 часа в България


4 жертва на пандемията COVID19 за последните 24 часа в България
Седем са жертвите на коронавируса в България, болните са 331 към 17 часа
28 Март 2020, Събота, 21:46 ч.
Автор: Флагман.бг

Издъхна 74-годишна жена, която бе приведена в Интензивното преди ден

Жертвите на коронавируса в България за последните 24 часа станаха 4. Току-що колегите от Struma.com съобщиха, че  74-годишна жена от разложко село е издъхнала в болницата в Благоевград. Тя бе приведена в Интензивното отделение заедно с дъщеря си преди ден. Двете жени бяха в тежко състояние, интубирани, заради влошаване на състоянието им. Дъщерята засега е стабилизирана.

Това е втората жертва на коронавируса в Благоевградско за днес. Припомняме, че днес сутринта в реанимация издъхна и мъж от Банско на 55 години, който също бе с тежка пневмония заради коронавируса. 

Венцислав Мутафчийски: Хората в цял свят умират, а нашите сънародници се разхождат по улиците

Снощи почина възрастен пациент в "Пирогов" (ВИЖТЕ ТУК), а този следобед летален край имаше и за 55-годишен мъж в болницата в Кюстендил.(ВИЖТЕ ТУК)

 

 


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Флагман.БГ Бабини хитрини за чист и подреден дом Бабини хитрини за чист и подреден дом 02/04/2026, Четвъртък 21:40 0
9
Коментара по темата
9.
Ййк
29.03.2020 13:54:07
0
0
Ужас
8.
Рррр
29.03.2020 07:32:16
0
3
Лекарите от ДКЦ-тата, обърнете се към ръководството си /в случай, че сте на договор там/. Предполагам служителите в магазините не са си закупили шлемовете сами, а са им осигурени служебно.
7.
Разминават ви се данните
29.03.2020 07:20:50
2
6
И последно мъжа от Банско от какво почина човека. Мир на душата му. Не могат да изстинат хората само да ги говорите. Щаба на местно ниво каза, че пробата е била отрицателна. Генерала прозира отвсякъде. Срам за гилдията !!!
6.
5
28.03.2020 23:52:05
0
9
Не говоря за личните лекари. Да те са ЕТ. Но ДКЦ и МЦ са общински и ние сме наети.А хората, с които контактуваме например в един кабинет белодробни болести или в рентген, основно кашлят. Това не са даже видимо здрави хора.
5.
4
28.03.2020 22:19:09
4
10
Защото повечето от лекарите там работоте на частни начала и си плащате наем за кабинетите. По вапата логика трябва да раздадат маски на цялото население.
4.
И аз питам
28.03.2020 22:13:55
3
32
Защо ние лекарите в ДКЦ-така, нямаме защитни шлемове и по една маска на ден ни се полага нищо че трябва да се сменя на няколко часа,а днес гледам в Кауфланд имат
3.
Питам
28.03.2020 22:10:07
0
32
Как така за новия обход има 53 мил.лв, а за маски и доктори няма и управниците си просят от народа дарения ?
2.
Доктор
28.03.2020 22:07:14
12
27
И да триете , на изборите ще има видьовден, защото лъсна безхаберието на управляващите ни през посл 15 г
1.
*********
28.03.2020 21:52:33
6
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ден на траур в Несебър заради убийството на Стефан, днес ще има голям протест Ден на траур в Несебър заради убийството на Стефан, днес ще има голям протест Приятели на починалия организират мирно шествие с искане за справедливост, убедени са, че виновникът за убийството не е само един Осъдиха бивш главен архитект на голяма българска община на 8 години затвор заради корупция Осъдиха бивш главен архитект на голяма българска община на 8 години затвор заради корупция Деянието е извършено чрез изнудване и злоупотреба със служебно положение, приема втората инстанция Потребители на Facebook реагираха остро на новите правила на Meta за личните данни (ВИДЕО) Потребители на Facebook реагираха остро на новите правила на Meta за личните данни (ВИДЕО) Изборът между платен абонамент без реклами и безплатно ползване с обработка на лични данни предизвика сериозно недоволство в ЕС Тревожна прогноза за Източна България: възможни са градушки и гръмотевични бури Тревожна прогноза за Източна България: възможни са градушки и гръмотевични бури Средиземноморски циклон засилва нестабилността Бургазлии признаха: Ето за какви глупости харчим парите си (ВИДЕО) Бургазлии признаха: Ето за какви глупости харчим парите си (ВИДЕО) Цигарите, битовите сметки и импулсивните покупки са сред най-често посочваните разходи Крум Зарков с призив към всички партии: Да кажат за Сарафов, Русинова и Пепи Еврото Крум Зарков с призив към всички партии: Да кажат за Сарафов, Русинова и Пепи Еврото Те чуха ли за софийския градски прокурор, който се вози в кола на така наречения Пепи Еврото, попита той Задава ли се енергиен локдаун? Хампарцумян: Едва ли ще спрат градския транспорт Задава ли се енергиен локдаун? Хампарцумян: Едва ли ще спрат градския транспорт Водещата Цветанка Ризова коментира призивите от ЕС да работим от дома си, за да не хабим горива, че наподобяват мерките срещу COVID-19 Родителите на спасеното от падане 2-годишно момче от Ямбол: Ще се борим за децата си Родителите на спасеното от падане 2-годишно момче от Ямбол: Ще се борим за децата си Полицаят Мартин Петров, който се качи на климатик с риск на живота си, сподели, че не бил сигурен дали с една ръка ще може да го задържи  Добрин Иванов донесе републиканска титла за Бургаския боксов клуб „Иванов“ Добрин Иванов донесе републиканска титла за Бургаския боксов клуб „Иванов“ Състезателят стана шампион след три убедителни победи в Козлодуй, а клубът затвърди силното си представяне с още достойни мачове на ринга Бус се обърна на пътя Созопол-Бургас (СНИМКА) Бус се обърна на пътя Созопол-Бургас (СНИМКА) На място има екип на полицията
Откриха откраднатото в Нидерландия златно съкровище на Румъния Откриха откраднатото в Нидерландия златно съкровище на Румъния Сред откритите артефакти са златният шлем от Коцофенещ (V–IV век пр. н. е.) и две от трите златни дакийски гривни. Шлемът е леко повреден Година по-късно: Четири начина, по които тарифите на Тръмп промениха световната икономика Година по-късно: Четири начина, по които тарифите на Тръмп промениха световната икономика Миналият април американският президент предизвика глобален шок, когато обяви минимална тарифа от 10% за много чуждестранни стоки от страни като Китай Целуването на ръка без разрешение вече е сексуално посегателство в Испания Целуването на ръка без разрешение вече е сексуално посегателство в Испания Основен принцип в новата правна рамка е разбирането, че всяко действие с интимен характер без изрично съгласие може да бъде квалифицирано като сексуално насилие Верона въведе такса от 5 евро за достъп до двора на къщата на Жулиета Верона въведе такса от 5 евро за достъп до двора на къщата на Жулиета Срещу сумата от 12 евро посетителите ще могат да разгледат и музея в къщата Скандал с изнасилената и самоубита Ноелия: Лекарката ѝ замесена в разпределяне на органи Скандал с изнасилената и самоубита Ноелия: Лекарката ѝ замесена в разпределяне на органи Доналд Тръмп нареди американско разследване на случая Потребители на Facebook реагираха остро на новите правила на Meta за личните данни (ВИДЕО) Потребители на Facebook реагираха остро на новите правила на Meta за личните данни (ВИДЕО) Изборът между платен абонамент без реклами и безплатно ползване с обработка на лични данни предизвика сериозно недоволство в ЕС Кървава драма в Джорджия: арестуваха 79-годишен българин след стрелба пред супермаркет Кървава драма в Джорджия: арестуваха 79-годишен българин след стрелба пред супермаркет Ранен е 75-годишен мъж Етичната комисия към Прокурорската колегия се самосезира заради Емилия Русинова Етичната комисия към Прокурорската колегия се самосезира заради Емилия Русинова Проведено е извънредно заседание, изискана е информация от компетентни органи, а темата идва след публични твърдения за пътувания на ръководителя на Софийската градска прокуратура с Петьо Петров - Еврото Иран с остро послание към САЩ и Израел след ново изявление на военните Иран с остро послание към САЩ и Израел след ново изявление на военните Говорител на иранското командване „Хатам ал Анбия“ заяви, че Техеран ще продължи действията си, а реакцията дойде след нови заплашителни думи от Доналд Тръмп В Египет се радват - минималната заплата стана 130 евро В Египет се радват - минималната заплата стана 130 евро Кабинетът е одобрил увеличението с 1000 паунда като част от социалните мерки, включени в държавния бюджет за следващата данъчна година
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви върна в каменната ера! Виц на деня Виц на деня Студент в стола:
- За мен два кренвирша!
Глас отзад:
- Я па тоя баровец!
Студентът допълва:
- И осем вилици.
Виц на деня Виц на деня Катаджия спира кола за превишена скорост и казва:
- Максималната скорост е 50 км/ч, а вие карахте с 80 км/ч. За къде така бързахте?
- Да ви донеса ей тези пари...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Силната положителна вяра би създала повече чудеса, отколкото което и да е чудотворно лекарство
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори