ОУ "Антон Страшимиров" Бургас или как учим дистанционно
Многобройните виртуални класни стаи посрещат своите малки и големи любознайковци и дори в електронното пространство се усещат и опитите на всеки да покаже, че е пораснал и разбира
В края сме на втората седмица от предизвикателството. Дистанционното обучение в електронна среда по никакъв начин не успя да спре жаждата за знания и творческите идеи на учениците от нашето училище.
Многобройните виртуални класни стаи посрещат своите малки и големи любознайковци и дори в електронното пространство се усещат и опитите на всеки да покаже, че е пораснал и разбира, и чисто детските закачки и хрумвания.
Вече няма нито едно малко юначе
пред задачите да подсмърча и плаче.
Всеки вече е голям
и с домашните се справя сам.
Не си и помисляйте, че има измама,
затова че правя фигури с щипките за пране на мама.
Не на мене тия –
импровизирам и със стойката за кухненска хартия.
... Идеи, идеи, идеи! Всичко това го правят нашите ученици, правят го вашите деца!
Вече сме сигурни – заедно ще се справим! Заедно – учители, родители, деца!!!
ОУ "Антон Страшимиров" Бургас
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Точно в коментар 3, запетая трябва да се сложи преди " че " . Иначе, съгласен съм , изключения има, но само когато са придружени съюзните думи : " въпреки че , " освен че ", "така че " и прочее.
Преди "че" се слага запетая./ да вметна, само за протокола/. ;)
За 2 седмици дистанционно обучение оревахте орталъка.... Голямо постижение... Нямам думи.
Оправите грешките в грамотите. Някъде има главна буква, без да се налага.... и още има...
Има правила кога цифрите се пишат римски и кога арабски.