ОУ "Антон Страшимиров" Бургас или как учим дистанционно
Многобройните виртуални класни стаи посрещат своите малки и големи любознайковци и дори в електронното пространство се усещат и опитите на всеки да покаже, че е пораснал и разбира
В края сме на втората седмица от предизвикателството. Дистанционното обучение в електронна среда по никакъв начин не успя да спре жаждата за знания и творческите идеи на учениците от нашето училище.
Многобройните виртуални класни стаи посрещат своите малки и големи любознайковци и дори в електронното пространство се усещат и опитите на всеки да покаже, че е пораснал и разбира, и чисто детските закачки и хрумвания.
Вече няма нито едно малко юначе
пред задачите да подсмърча и плаче.
Всеки вече е голям
и с домашните се справя сам.
Не си и помисляйте, че има измама,
затова че правя фигури с щипките за пране на мама.
Не на мене тия –
импровизирам и със стойката за кухненска хартия.
... Идеи, идеи, идеи! Всичко това го правят нашите ученици, правят го вашите деца!
Вече сме сигурни – заедно ще се справим! Заедно – учители, родители, деца!!!
ОУ "Антон Страшимиров" Бургас
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Точно в коментар 3, запетая трябва да се сложи преди " че " . Иначе, съгласен съм , изключения има, но само когато са придружени съюзните думи : " въпреки че , " освен че ", "така че " и прочее.
Преди "че" се слага запетая./ да вметна, само за протокола/. ;)
За 2 седмици дистанционно обучение оревахте орталъка.... Голямо постижение... Нямам думи.
Оправите грешките в грамотите. Някъде има главна буква, без да се налага.... и още има...
Има правила кога цифрите се пишат римски и кога арабски.