ОУ "Антон Страшимиров" Бургас или как учим дистанционно
Многобройните виртуални класни стаи посрещат своите малки и големи любознайковци и дори в електронното пространство се усещат и опитите на всеки да покаже, че е пораснал и разбира
В края сме на втората седмица от предизвикателството. Дистанционното обучение в електронна среда по никакъв начин не успя да спре жаждата за знания и творческите идеи на учениците от нашето училище.
Многобройните виртуални класни стаи посрещат своите малки и големи любознайковци и дори в електронното пространство се усещат и опитите на всеки да покаже, че е пораснал и разбира, и чисто детските закачки и хрумвания.
Вече няма нито едно малко юначе
пред задачите да подсмърча и плаче.
Всеки вече е голям
и с домашните се справя сам.
Не си и помисляйте, че има измама,
затова че правя фигури с щипките за пране на мама.
Не на мене тия –
импровизирам и със стойката за кухненска хартия.
... Идеи, идеи, идеи! Всичко това го правят нашите ученици, правят го вашите деца!
Вече сме сигурни – заедно ще се справим! Заедно – учители, родители, деца!!!
ОУ "Антон Страшимиров" Бургас
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“

Точно в коментар 3, запетая трябва да се сложи преди " че " . Иначе, съгласен съм , изключения има, но само когато са придружени съюзните думи : " въпреки че , " освен че ", "така че " и прочее.
Преди "че" се слага запетая./ да вметна, само за протокола/. ;)
За 2 седмици дистанционно обучение оревахте орталъка.... Голямо постижение... Нямам думи.
Оправите грешките в грамотите. Някъде има главна буква, без да се налага.... и още има...
Има правила кога цифрите се пишат римски и кога арабски.