ОУ "Антон Страшимиров" Бургас или как учим дистанционно
Многобройните виртуални класни стаи посрещат своите малки и големи любознайковци и дори в електронното пространство се усещат и опитите на всеки да покаже, че е пораснал и разбира
В края сме на втората седмица от предизвикателството. Дистанционното обучение в електронна среда по никакъв начин не успя да спре жаждата за знания и творческите идеи на учениците от нашето училище.
Многобройните виртуални класни стаи посрещат своите малки и големи любознайковци и дори в електронното пространство се усещат и опитите на всеки да покаже, че е пораснал и разбира, и чисто детските закачки и хрумвания.
Вече няма нито едно малко юначе
пред задачите да подсмърча и плаче.
Всеки вече е голям
и с домашните се справя сам.
Не си и помисляйте, че има измама,
затова че правя фигури с щипките за пране на мама.
Не на мене тия –
импровизирам и със стойката за кухненска хартия.
... Идеи, идеи, идеи! Всичко това го правят нашите ученици, правят го вашите деца!
Вече сме сигурни – заедно ще се справим! Заедно – учители, родители, деца!!!
ОУ "Антон Страшимиров" Бургас
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас

Точно в коментар 3, запетая трябва да се сложи преди " че " . Иначе, съгласен съм , изключения има, но само когато са придружени съюзните думи : " въпреки че , " освен че ", "така че " и прочее.
Преди "че" се слага запетая./ да вметна, само за протокола/. ;)
За 2 седмици дистанционно обучение оревахте орталъка.... Голямо постижение... Нямам думи.
Оправите грешките в грамотите. Някъде има главна буква, без да се налага.... и още има...
Има правила кога цифрите се пишат римски и кога арабски.