ОУ "Антон Страшимиров" Бургас или как учим дистанционно
Многобройните виртуални класни стаи посрещат своите малки и големи любознайковци и дори в електронното пространство се усещат и опитите на всеки да покаже, че е пораснал и разбира
В края сме на втората седмица от предизвикателството. Дистанционното обучение в електронна среда по никакъв начин не успя да спре жаждата за знания и творческите идеи на учениците от нашето училище.
Многобройните виртуални класни стаи посрещат своите малки и големи любознайковци и дори в електронното пространство се усещат и опитите на всеки да покаже, че е пораснал и разбира, и чисто детските закачки и хрумвания.
Вече няма нито едно малко юначе
пред задачите да подсмърча и плаче.
Всеки вече е голям
и с домашните се справя сам.
Не си и помисляйте, че има измама,
затова че правя фигури с щипките за пране на мама.
Не на мене тия –
импровизирам и със стойката за кухненска хартия.
... Идеи, идеи, идеи! Всичко това го правят нашите ученици, правят го вашите деца!
Вече сме сигурни – заедно ще се справим! Заедно – учители, родители, деца!!!
ОУ "Антон Страшимиров" Бургас
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование

Точно в коментар 3, запетая трябва да се сложи преди " че " . Иначе, съгласен съм , изключения има, но само когато са придружени съюзните думи : " въпреки че , " освен че ", "така че " и прочее.
Преди "че" се слага запетая./ да вметна, само за протокола/. ;)
За 2 седмици дистанционно обучение оревахте орталъка.... Голямо постижение... Нямам думи.
Оправите грешките в грамотите. Някъде има главна буква, без да се налага.... и още има...
Има правила кога цифрите се пишат римски и кога арабски.