Руска актриса си търси мъж за секс по време на карантината (СНИМКИ 18+)
Къде е смелият и красив мъж, който да победи вируса и да ме спаси, написа Мария Лиман към атрактивна своя снимка на дивана
Една от най-сексапилните руски актриси Мария Лиман направи интересно предложение към мъжете в страната по време на пандемията от коронавирус. Лиман, която е и модел, призна, че се страхува от очакваната карантина в страната и обяви, че си търси секс партньор.
"Търся си приятен секс партньор, който не е заразен с коронавирус, за да прекараме заедно следващия месец под карантина и да се забавляваме! Къде е смелият и красив мъж, който да победи вируса и да ме спаси?", написа тя към атрактивна своя снимка на дивана
. Преди време в руските "жълти" медии излезе информация, че бившият национал Андрей Аншавин е имал близки отношения с Лиман, но това така и не бе доказано.
Най-силните години на Аршавин бяха с екипа на Арсенал, но кариерата му тръгна надолу, след като се замеси в няколко секс-афери и алкохолни изцепки, пише Gol.bg.
Лиман пък стана едно от лицата на Мондиал 2018, като дори преди първенството засне еротична фотосесия.
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена
Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети
Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание
Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина
Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия
Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие
Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц
Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия
Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“

МИ ЩО НЕ СИ ПОТЪРСИТЕ РАБОТА БЕ.....А.....?????
Миндил