Бизнесменът Ангел Ангелов с дарение за борба с коронавируса
С негови средства бяха закупени предпазни облекла за лекарите, джипитата и работещите в Спешна помощ
Бизнесменът Ангел Ангелов – най-големият благодетел в Община Средец, дари предпазни средства, дезинфектанти и защитни облекла за нуждите на МБАЛ Средец, Медицински център 1, Спешната помощ и личните лекари.
Дарението е на обща стойност 5 хил.лева и ще реши проблемите на медиците в Средец. Те изпитваха остра нужда от защитни пособия, които да ги предпазят при случай на настъпващата пандемия.
Ангел Ангелов е почетен гражданин на Средец от 2013 година. Бизнесменът е основен дарител за провеждането на културни и спортни мероприятия в странджанската община. Той е и най-големият работодател в Общината, обработва над 60 хил.дка земи.
Нова версия за ужаса край Ахелой: младежите сами скочили в морето
Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела
Епохата „Румен Христов“ в СДС приключи: Сините сменят лидера си
Робърт де Ниро много влюбен на 82
Грандиозен скандал в Бургас: Футболен мач се превърна в бойно поле (ВИДЕО 18+)
Министър Илин Димитров даде начало на Съвета за реформи в туризма
Ученик улови 158 от опасните риби балон
Настоящата гореща вълна е само "репетиция"
Завършва един от ремонтите на "Тракия"
Почина легендата на руския спорт Артур Дмитриев
Къща на зловещ убиец се продава на промоция
Промени в движението по "Тракия" заради жегите
