Снахата на Васил Божков се върна на екран
Ива Софиянска – Божкова не е напуснала Нова, интервюира щерката на Фатик
Ива Софиянска – Божкова се завърна на телевизионния екран след повече от 2 месеца. Дъщерята на бившия кмет на София Стефан Софиянски и снаха на хазартния бос Васил Божков се появи в съботния сутрешен ефир на Нова тв, за да интервюира Адриана Тюркмен, която е заразена с коронавирус.
Ива Софиянска – Божкова не се бе появявала на телевизионния екран от 24 януари. Тя преустанови рубриката си „Говори с Ива” заради проблемите на свекъра си Васил Божков с правосъдието, които засегнаха косвено и нейното семейство.
Неотдавна Антон Божков, единствения син на подвизаващия се в ОАЕ милиардер, изненадващо бе задържан и прекара 72 часа в ареста, преди да бъде пуснат под гаранция от 1 милион лева. В съдебна зала да го подкрепи плътно до него бе съпругата му Ива.
Заради ситуацията около Васил Божков и роднините му, мнозина предполагаха, че снаха му Ива е напуснала Нова тв, за да бъде до мъжа си. Дъщерята на Стефан Софиянски обаче ги опроверга с днешното си завръщане на тв екрана.
Сложете купичка със сода в хладилника и забравете за лошите миризми
Зодиите, за които предстои важна промяна
Симеон Николов блести за Купата на Русия
Кои зодии ще сбъднат голяма мечта до края на годината според астролози
12/05/2026, Вторник 20:59
0
Владимир Путин се хвали с три мощни оръжия
Голям обрат в Джирото след България
Гурме паста с трюфелов аромат и хрупкав бекон - лесна рецепта за ресторантски вкус у дома
Феновете в екстаз - Къванч Татлъту се завръща
Българин хвана риба гигант
Арсенал получи талисмани от бургазлия
Бойко Борисов и Живко Тодоров с решение за ръководството на ГЕРБ в Стара Загора
БДУ "Проф. д-р Асен Златаров" с ключово участие в конференция по проект MIRACle
