НФСБ продължава дарителската си кампания
От партията на Валери Симеонов активно подпомагат по места болници и медици
Дарителската кампания, която народните представители на НФСБ подеха, закупувайки респираторен апарат - продължава. От партията на Валери Симеонов активно подпомагат по места болници и медици. Заместник-министърът на здравеопазването Светлана Йорданова дари лични средства в размер на 5 хил.лв. за закупуване на защитни облекла за Инфекциозна болница в София.
В Стара Загора - областният управител Гергана Микова закупи и дари 150 предпазни медицински шлема за медици от здравните заведения и Онкологията в града.
В Смолян - заместник-областният управител Владимир Гърбелов предостави на болницата 150 предпазни шлема.
В Бургас – народният представител Христиан Митев и общинските съветници Милен Ненчев и Боян Дяков също подпомогнаха с лично дарение УМБАЛ „Бургас“. Със средствата ще бъдат закупени предпазни средства за медиците.
Във Видин – народният представител Росен Живков предостави на местната болница 200 предпазни медицински шлема.
В Асеновград – общинският съветник от НФСБ Милко Милков осигури като лично дарение за болницата в града 150 предпазни медицински шлема.
В Троян – общинският съветник от НФСБ Николай Тодоров също дари предпазно медицинско оборудване за местното здравно заведение.
За болниците в Карлово, Първомай и за Онкологичната болница в София - народният представител Борис Ячев закупи и дари 200 предпазни медицински шлема.
В Испания вече e сексуално посегателство да целунеш ръка на жена
Фландрия: родното място на Рубенс и икономическият двигател на Белгия
Лазарки нарекоха за здраве администрацията на Община Бургас
Съдът отхвърли 10 от 13 иска на Блейк Лайвли срещу Джъстин Балдони
България поиска нови 900 млн. евро по ПВУ, но част от средствата остават под риск
Разкриха нелегална фабрика за цигари в бивш промишлен обект в Дупница
Има ли масирана атака на Гранична полиция от хакери
Светофарът на кръстовище във Ветрен спира за 6 часа в понеделник
Нова лекарка разбърква страсти в предстоящите епизоди на "Вяря,надежда, любов"
Боби Михайлов оставя наследство за 15 млн. евро без завещание
Нов играч влиза в куриерската война у нас, търси работници и в Бургас
Махат такса "сградна инсталация"
