×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Двама огнеборци загинаха при голям пожар край летище във Франция
  • Зеленски освободи от длъжност главнокомандващия Въоръжените сили на Украйна
  • Делото на сириеца, помел двама бургаски полицаи с автобус, влиза в Апелативния съд
  • Повече от 60 ранени при протестите след смъртта на мъж, починал при арест в Болоня
  • Жълт и оранжев код за бури, градушки и риск от наводнения
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шшшт! 6 малки мръсни тайни, които крием от мъжете


26 Март 2020, Четвъртък, 22:00 ч.
Автор: Една.бг

Вижте ги

Е,скъпи мъже, мислите ли, че познавате нежния пол? Съмняваме се. Наскоро чухме следната фраза: Жените по-трудно изневеряват, защото не е в природата им. Първо се засмяхме, после замръзнахме в горчива усмивка. Има толкова много неща, които мъжете не знаят за жените, защото ние самите не искаме да ги разкрием. Днес ще поговорим именно за някои от тях.

Вижте малките мръсни тайни, за които силният пол не подориза. 

1. Обичаме да мастурбираме и това няма нищо общо с воденето на активен полов живот.

Просто понякога се смущаваме да говорим по темата. 

2. Тайно си мечтаем приятелите ви да са сексуално привлечени към нас.

Това не означава, че ги харесваме повече от вас или сме склонни да откликнем на инициативата им, ако има такава. Просто имаме нужда някой друг да забележи женските ни качества и това да попадне в полезрението ви.

3. Следим какво правят бившите ни (и бившите ви) в социалните мрежи.

Докато разполагаме със смартфони и социални мрежи, това ще е нещо, което никога няма да се уморим да правим. И в повечето случаи причината е само и единствено любопитство.

4. Ако някой мъж каже, че не иска да има деца или не е готов за семейство, става в пъти по-непривлекателен в очите ни.

Нещо повече, това може да бъде причина да сложим край на връзката си и да потърсим по-подходящ партньор.

5. Пазим личното си пространство повече, отколкото можете си представите.

Да, казваме, че ни липсвате, когато ви няма да за по-дълго време, но вътрешно преливаме от щастие, че ще имаме повече време за себе си. Разбира се, това не пречи искрено да се радваме, когато се върнете обратно при нас.

6. Иска ни се да сме много по-смели и сладкодумни в секса.

Понякога наистина искаме да ви приклещим в тясно помещение или да ви изненадаме с еротичен танц вкъщи, просто не ни достига самоувереност. Затова, скъпи мъже, бъдете търпеливи и ни показвайте колко ви привличаме. Повярвайте ни, това ще се отрази добре на всички страни.


В категории: Животът


3
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID 22/07/2026, Сряда 17:40 1
3
Коментара по темата
3.
Ema
27.03.2020 10:23:02
1
2
Никога няма да кажа на мъжа ми, че понякога си фантазирам разни палави неща.
2.
VUTE
27.03.2020 09:15:17
3
0
Ne opracaj jensko,er bi ce ti jao.
1.
ЕДИН ОТ ПОМОРИЕ
27.03.2020 08:22:08
1
5
НИКОГА НЕ ОТКАЗВАЙТЕ,НА ЖЕНА КОЯТО ИСКА........
МАЛКО СА ТЕЗИ ЖЕНИ,КОИТО ЗНАЯТ,КАКВО ИСКАТ........
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Историята на опожарения Анхиало събира в Поморие три града от две държави Историята на опожарения Анхиало събира в Поморие три града от две държави Иван Алексиев ще подпише с кметовете на Неа Анхиалос и Анхиалос обща декларация Американските военни самолети ще кацат и в София, експерт очаква антидрон защита в Безмер Американските военни самолети ще кацат и в София, експерт очаква антидрон защита в Безмер Той обяви, че днес е видял такава машина на столичното летище, а парламентът прие решението след ожесточен политически сблъсък Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“, вижте часовете Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“, вижте часовете Ограничението за камионите над 12 тона обхваща и Кресненското дефиле, за пътуващите към Бургас и Кулата са определени обходни маршрути Пет екипа разчистват Приморско след урагана, вятърът отнесе и соларни панели Пет екипа разчистват Приморско след урагана, вятърът отнесе и соларни панели Кметът Иван Гайков увери, че няма пострадали или бедстващи хора Таня Христова за нощния шум край блок Здравец: Когато няма решение, всички сме потърпевши Таня Христова за нощния шум край блок Здравец: Когато няма решение, всички сме потърпевши Тя поиска ясно разграничаване на отговорностите между институциите и обяви готовност за промени в нормативната уредба „Ковид отделение“ се казва първата нефантастична книга на Янчо Чолаков „Ковид отделение“ се казва първата нефантастична книга на Янчо Чолаков Това е важен завой в творческия му път, който сам по себе си заслужава внимание Страх заради самолетите на САЩ: Хората от Ямболско събират подписи срещу разполагането им в Безмер Страх заради самолетите на САЩ: Хората от Ямболско събират подписи срещу разполагането им в Безмер Американските съюзници гарантират, че ще защитят България, но подобни гаранции имаше и към страните в Персийския зали, където имат военни бази, ударени от ирански ракети и дронове Лентата за Христо Стоичков ще докаже, че Бургас е кинолокация, а в този бизнес има милиони Лентата за Христо Стоичков ще докаже, че Бургас е кинолокация, а в този бизнес има милиони Общината очаква вложените 60 хил. евро да се върнат многократно в местния бизнес Прокурорската колегия единодушно остави Емилия Русинова начело на СГП Прокурорската колегия единодушно остави Емилия Русинова начело на СГП ВСС отказа да я отстрани временно въпреки дисциплинарното дело за пътуванията с Петьо Еврото Приключи изграждането на новата индустриална зона в Бургас Приключи изграждането на новата индустриална зона в Бургас Изградени са улично осветление, канализация, пречиствателна станция, високоскоростен интернет, газ и други комуникации
Младите умове на Бургас покориха Япония: Павел Цонев е №1, а отборът на ППМГ - шампион Младите умове на Бургас покориха Япония: Павел Цонев е №1, а отборът на ППМГ - шампион Учениците на Математическата гимназия спечелиха десет индивидуални отличия и шампионската титла в отборната надпревара на Pan-Asia Pacific International Mathematics Invitation Competition 2026 Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро Парламентът прие задължителна застраховка и по-тежки санкции, а новите правила влизат в сила след обнародването им Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID Ранните данни сочат батерия от 6000 mAh, стъклен корпус без видими рамки и сензорни бутони Петимата кметове от Ямболско срещу самолетите в Безмер: Не въвличайте България в чужди конфликти Петимата кметове от Ямболско срещу самолетите в Безмер: Не въвличайте България в чужди конфликти Местната власт предупреди за рискове и напрежение и призова държавните институции да се вслушат в тревогите на хората SPICE Music Festival 2026 наближава - Бургас отново ще се превърне в столицата на музиката SPICE Music Festival 2026 наближава - Бургас отново ще се превърне в столицата на музиката И тази година сцената на SPICE Music Festival ще събере артисти, чиито песни и до днес звучат по радиостанции, клубове и фестивали по целия свят Доживотен затвор за 35-мата пирати от „Руен“, държали седем българи в плен Доживотен затвор за 35-мата пирати от „Руен“, държали седем българи в плен Съдът в Мумбай наказа похитителите, които превзеха кораба и държаха екипажа като заложници повече от три месеца Тръмп дава 2 години на фармацевтичните компании, после ги удря с 200% мито Тръмп дава 2 години на фармацевтичните компании, после ги удря с 200% мито Вносните генерични лекарства остават без мито до август 2028 г., след което ставката скача първо на 100%, а година по-късно се удвоява Българка бе намушкана до смърт в игрална зала в Нюрнберг Българка бе намушкана до смърт в игрална зала в Нюрнберг 45-годишен иранец е задържан по подозрение за убийството, а причината за фаталния конфликт още се изяснява Христо Янев остави Джеймс Ето'о в София преди битката с Карабах Христо Янев остави Джеймс Ето'о в София преди битката с Карабах Халфът не е контузен, но ЦСКА не обяви защо отпадна от групата за гостуването в Баку Над 3 промила зад волана на ТИР: Чужденец бе спрян край Лесово и влезе в ареста Над 3 промила зад волана на ТИР: Чужденец бе спрян край Лесово и влезе в ареста Гранични полицаи се усъмнили в поведението на 53-годишния водач и извикали екип на Пътна полиция
Бойко Борисов за Румен Радев Бойко Борисов за Румен Радев Навън казват yes, yes, yes, а в България - нет, нет, нет Виц на деня Виц на деня Жена говори по телефона:
- Пратете ми добър електротехник, моля.
- Госпожо, всеки жив електротехник е добър.
Виц на деня Виц на деня - Каква е разликата между жените и батериите?
- Батериите имат положителна страна.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е клептомания?
- Това е способността да намериш нещо, преди някой друг да го е загубил!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори