Джигити газят черните пътища от Бургас към Средец, полицията мести КПП-то, вижте къде
Заради безотговорно нарушение на забраната за напускане на града новия контролен пункт ще е край базата на фирма „Щрабаг”
Местят КПП-то на изхода на Бургас в посока Средец, тъй като в полицията ежедневно постъпват сигнали за това, че шофьори нарушават забраната за излизане от областния град, използвайки черните пътища в района. Това решение взе днес кризисния щаб на Бургас след като въпросът бе повдигнат на редовното заседание тази сутрин от старши комисар Радослав Сотиров – директорът на ОДМВР-Бургас.
Контролно-пропускателният пункт на пътя Бургас-Средец ще бъде преместен на отбивката на базата на фирма „Щрабаг” и ще отговаря за двете посоки. Целта е по този начин да се ограничат местата, от които неспазващите карантинните мерки, се качват с колите си по черните пътища с цел заобиколка на КПП-то.
От срещата на кризисния щаб стана ясно още, че няма удължаване на срока за годишен технически преглед на автомобилите. Създаден е още специален ред за събиране и съхраняване на декларациите от КПП-тата, както и за последващ контрол за истинността на данните.
Дете е сред жертвите на нощните руски удари край Киев
Проф. Кантарджиев предупреди за западнонилската треска: Най-застрашени са хората над 60 години
Нова пречка пред сделките с имоти: Искат енергиен сертификат при продажба и наем
Лияна Панделиева за убийството в Пловдив: Това не е единичен случай, а част от процес на детска агресия
Джорджина на Роналдо показа извивките си по бански и отвърна на хейтърите: Обичам тялото си
Една от 36: На Острова се продава Lada Niva уникат за 22 хил. паунда
Дилъри пращали фентанил от София до Русе по куриер, криели дрогата в маратонки
ООН бие тревога: Задава се нова голяма война
Жегата не отстъпва: Оранжев код в 21 области, следобед идват бури и градушки
Гонка с полицията завърши с арест и 460 хил. евро, разбиха и наркооранжерия
Имен ден на 8 август: Емил и Емилиан черпят заради светец, отказал да се подчини на император
Дневен хороскоп за 8 август: Любов за Лъва, а Стрелците да се доверят на интуицията

При вас си личи, че е такъв.