Хората с увреждания в община Несебър получиха предпазни маски
Община Несебър призовава хората с увреждания да не допускат непознати в дома си и да ограничат социалните си контакти
В Община Несебър бе доставена партидата от маски, предназначени за членовете на клубовете на хората с увреждания. Част от нея бе предоставена на председателя на Общинската организация на инвалидите в Несебър Паша Белчева.
Друга част, предназначена за клуба в Обзор, бе предадена на председателя му Гинка Тодорова за разпространение в населеното място. Целта е да се осигурят лични предпазни средства на хората в неравностойно положение в условията на повсеместна карантина.
Общинският щаб им напомня да останат вкъщи и да не излизат от домовете си, освен ако спешно не се налага. В случай на нужда да се обръщат към доброволците на щаба. Необходимо е поддържането на постоянна връзка с най-близките и със съседи, ползващи се с доверие.
При възникнал здравен проблем трябва своевременно да се подаде сигнал до личен лекар. Община Несебър призовава хората с увреждания да не допускат непознати в дома си и да ограничат социалните си контакти.
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
