Домоуправители могат да подаваят заявки за дезинфектанти в ЦАУ „Приморие“
С тях те ще обработват общите части на входовете - дръжки, врати, асансьор и други повърхности.
Днес приключва приоритетното раздаване на дозатори и дезинфектираща течност на заявилите желание домоуправители на 8-етажни и по-високи блокове на територията на ЦАУ "Приморие".
С тях те ще обработват общите части на входовете - дръжки, врати, асансьор и други повърхности. От утре - 26.03.2020 г., между 9:00 и 12:30, както и между 13:30 и 16:30 часа регистрираните домоуправители на по-малките жилищни сгради могат също да заявят желанието си за получаване на дезинфектант.
За целта се обадете на тел. номер: 056/907 431 и 056/907 401. Едновременно с това екипи от доброволци към Община Бургас продължават да извършват външна дезинфекция на входовете на жилищни сгради, като пръскат с дезинфектант дръжките на вратите, домофонните уредби и пощенските кутии.
Инфлуенсърката Софи: Баскетболист ми предложи 15 милиона долара за интимен контакт
Мечка се разходи най-културно из градски улици
01/06/2026, Понеделник 21:30
1
Трик за по-дълго съхранение на плодове и зеленчуци
Пълнени яйца с домашен сос: лесна рецепта
Руснак пред подпис с ПСЖ
Как реагират зодиите на критика
19-годишна зверски пребита, нападателят се издирва
Състоя се инициативата "Министър за един ден"
Бивш футболен национал почина на 33 години
7-годишно момче избяга от дома си в София, майката с разказ за драмата
Течна пица на тиган за 10 минути – само 6 супени лъжици брашно и заквасена сметана
След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща
