×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

"Бургасбус" пуска още автобуси, за да няма струпване на хора в пиковите часове


"Бургасбус" пуска още автобуси, за да няма струпване на хора в пиковите часове
Ще бъдем благодарни на дарителски акции, средствата от които ще ползваме за извънредните разходи, каза кметът на Бургас Димитър Николов
25 Март 2020, Сряда, 13:43 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

Община Бургас регистрира вътрешен дефицит заради кризата

Разпоредил съм на ръководството на "Бургасбус" да осигури още автобуси и да няма допълнително струпване на хора. Никой не може да каже докога ще продължи извънредната ситуация. Това съобщи кметът на Бургас Димитър Николов след заседането на Кризисния щаб за борба с коронавируса в града. От тази сутрин се разпространяват снимки в социалните мрежи как в градския транспорт има струпване на хора в пиковите часове, когато всички отиват на работа.  

"За кратко време вече регистрираме вътрешен дефицит. Ако в нормални дни продължавахме ежедневно постъпления, в момента получаваме около 80% от това, което получавахме преди. На два пъти коментирахме, че ще бъдем благодарни на дарителски акции, средствата от които ще ползваме за извънредните разходи", каза кметът на Бургас. 

Градоначалникът каза още, че над 1300 учители в момента работят дистанционно и се справят много добре. Цялата взаимовръзка учител-родител в момента работи много добре в рамката на извънредната ситуация, смята Димитър Николов. 


В категории: Бургас


Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
10
Коментара
Димитър КИРЯКОВ До два месеца закриват българска онлайн медия До два месеца закриват българска онлайн медия 08/02/2026, Неделя 21:00 2
Тервел ИЛИЕВ Внезапно почина национален селекционер Внезапно почина национален селекционер 08/02/2026, Неделя 20:43 0
10
Коментара по темата
10.
Възмутен
25.03.2020 18:37:43
0
4
Пред магазина всички чакат на 2 метра разстояние един от друг, а само преди малко в автобуса - като сардини в консерва. Страшна "карантина". Градският транспорт е мястото където теоретично е най-вероятно да се предава вируса между различни групи, защо още се движи?
9.
Алоу
25.03.2020 17:02:36
0
6
Последните автобуси вечер са в 20-20.30 ч.А хората, които работят до по-късно какво да правят?
8.
Б1
25.03.2020 15:42:37
0
11
До Роси и аз бях в тоя автобус Б1 не 40 човека а 50 .... Алоу ... господа пускайте рейсове а не само онлайн ... срамота !!! Чакахме около 30 минути и още 50 човека в Б1
7.
Роси
25.03.2020 15:24:43
0
13
Току що майка ми се прибра от работа.В Б1 или Б2 незнам точно по посока меден рудник са пътували 40 човека в автобуса!!!!Това ли ви е карантина скъпи управляващи?!?
6.
m
25.03.2020 14:57:14
4
6
каквo струпване бе Бургадиас е по-умрял отколкото е по принцип има по 1-2 човека на някоя спирка
5.
Кьосев
25.03.2020 14:36:23
1
10
За цял свят Карантина 2 седмици... За БУРГАС МЕД 5 Дни!)
4.
СТОЯНОВА
25.03.2020 14:22:44
0
15
ЗА ТОВА ЛИ ТАЗИ СУТРИН Б 12 БЕШЕ НА 30 МИН. И ТО МАЛЪК АВТОБУС И ТРЪГНА ОТ М.Р. В 6,56 ВМЕСТО КАТО ПО-РАНО В 7,01, НО В НЕГО СЕ КАЧИХА ПЪТНИЦИ ОТ ДВА КУРСА ДО ВЧЕРА
3.
кишев
25.03.2020 14:15:08
0
24
Браво, а цената на билетчето кога ще се понижи.
Цената на петрола пада, но на билетчето на Бургасбус чака само увеличение?!
2.
Смях
25.03.2020 14:07:00
5
19
Тоз май живее в някаква паралелна реалност, учителите се справяли много добре. Защо не пита някоя майка какво и е мнението за дистанционното обучение
1.
ПИШЕВ
25.03.2020 13:54:36
4
5
БравоС.......!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
2,4 г. затвор за Хакан, който не спря на знак "Стоп" и уби Красимира и Халил от Сунгурларе 2,4 г. затвор за Хакан, който не спря на знак "Стоп" и уби Красимира и Халил от Сунгурларе Наложено му е и наказание "лишаване от право да управлява моторно превозно средство“ за срок от пет години, посочват от Апелативния съд в Бургас Това чакаха поколения шофьори - изграждат най-модерния полигон в България край ж.к. "Меден рудник" Това чакаха поколения шофьори - изграждат най-модерния полигон в България край ж.к. "Меден рудник" След години търсене на терен общината стартира проект за Регионален център по пътна безопасност До два месеца закриват българска онлайн медия До два месеца закриват българска онлайн медия Това идва на фона на закриването на румънската секция на медията, финансирана от Конгреса на Съединените щати Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства Тримата са били добре облечени, а в автомобила е имало храна, множество бутилки вода, както и батерии за мобилни телефони, които обаче са били изключени Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан" Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан" Дечо вложи всичките си спестявания, за да могат да спрат това, което се случва там. Той купуваше дронa - струваше около 80 хил. лева", каза Мартин Гръбчев Внезапно почина национален селекционер Внезапно почина национален селекционер Илиян Василев е първият български хандбалист играл във френския елит Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев Бившият посланик в Москва е убеден, че държавата стои зад касапницата в Петрохан Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев Много странни неща има в самото начало. Труповете намерени пред хижата, като за показ. Хижата запалена, но не напълно изгоряла, коментира криминалистът 87-годишната естрадна звезда Мими Николова се пусна по минижуп 87-годишната естрадна звезда Мими Николова се пусна по минижуп България – държавата на временно изпълняващите длъжността България – държавата на временно изпълняващите длъжността Имаме правителство в оставка, което управлява временно, докато чака да види кой ще спечели изборите напролет и дали той няма да управлява… пак временно
В този български град честваха рожден ден на дупка В този български град честваха рожден ден на дупка Вместо традиционните жалби, гражданите съставиха официален поздравителен адрес, в който иронично благодарят за „постоянството“ на местната власт До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС Във видеообръщение Бабиш сподели, че е разговарял с експерти, според които социалните медии са „ужасно вредни за подрастващите“ VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители Те ще напуснат 10 години по-рано  Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Това е скандалът на века, обяви Жени Калканджиева  От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан Синът на княгиня Калина Сакскобургготска и изследователя и пътешественик Китин Муньос е прекарал близо два месеца в подножието на планината Суншан, в провинция Хънан Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Съпругата на Брус Уилис проговори за най-тежката истина около деменцията му Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати Техеран и Вашингтон продължават ядрените преговори, но „червените линии“ на Иран остават непроменени Лавина във Високите Татри отне живота на двама унгарски туристи Лавина във Високите Татри отне живота на двама унгарски туристи Инцидентът става при влошено време, въпреки официално обявена ниска лавинна опасност Любовна афера между учителка и ученик завърши с условна присъда Любовна афера между учителка и ученик завърши с условна присъда Случаят във Вашингтон повдига отново въпроса за границите и злоупотребата с доверие в училищата Заплашиха с убийство вицепрезидента на САЩ Джей Ди Ванс Заплашиха с убийство вицепрезидента на САЩ Джей Ди Ванс Федерално жури повдигна обвинения срещу 33-годишен мъж от Охайо след сигнал за директна заплаха
Корнелия Нинова Корнелия Нинова Борисов, Пеевски и Радев се борят за концесията в БСП Виц на деня Виц на деня Габровец чете книга и от време на време гаси и светва отново лампата.
- Какво правиш? - пита го жена му...
- Мога да прелиствам страниците и на тъмно...
Виц на деня Виц на деня Учените от БАН са успели да кръстосат крака и седят така по цял ден! Статус във фейсбук Статус във фейсбук Който не пие от кръчмата, ще пие от аптеката.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори