„ВИН.С. Индустрийс”: Ние сме от големите производители на етанол в страната и ще продължим да работим
Компанията гарантира, че ще изпълни всички поети поръчки
Един от най-големите производители на етанол в България - „ВИН.С. Индустрийс” ООД в гр. Карнобат, обяви с официално писмо, че продължава да работи с пълен капацитет, въпреки усложнената обстановка. Флагман.бг публикува цялото писмо на компанията (б.р.-без редакторска намеса):
Уважаеми дами и господа,
През последните няколко седмици България е поставена пред изключително опасно и непредвидимо изпитание. Осъзнавайки, че кризата в родината ни не е достигнала своя пик, то ние от „ВИН.С. Индустрийс” ООД, гр. Карнобат решихме да напишем следното обръщение към Българското общество и държавни институции, с цел подкрепа в този труден момент.
От години „ВИН.С. Индустрийс” ООД, гр. Карнобат е един от големите и традиционни производители на етанол в страната. В разразилата се криза, компанията работи на пълен капацитет, като се старае да поддържа големи количества резерви, достатъчни да бъдат използвани в извънредни ситуации в страната.
Производственият процес няма да бъде прекъсван и бихме искали да Ви уверим, че поддържаме всекидневна връзка с нашите доставчици и клиенти, за да можем да гарантираме наличност и изпълнение на всички направени поръчки.
От „ВИН.С. Индустрийс” ООД вярваме, че българският народ с дълбоко осъзната и доказана лична отговорност и държава ще преодолеят поредното изпитание с минимални жертви и материални загуби.
Само този предмет трябва да стои под леглото според Фън Шуй
Кремообразна разядка от червен боб и печени чушки без готвене
Родените на тези 4 дати постигат финансовия си връх по-късно
ГИТ алармира: Не отваряйте тези имейли и прикачените файлове
Виктория Кузманова отлага сватбата с Рачков за догодина
Имотният пазар натиска спирачките: Сделките намаляват, но срив не се очаква
НАТФИЗ превръща Бургас в притегателен център на сценичните и екранни изкуства
Проверете фактурите за ток: КЕВР определи компенсации до 49,28 лв. за MWh за юни
Прокуратурата върна 54 000 евро на пет жертви на ало измамници
35 000 евро за DARA: Варна плаща за Bangaranga на празника си
Млад шофьор загина при челен удар с автобус край Плевен
Хотелите се пълнят 2 години по-рано: Дънидин чака 35 000 души за 3 минути мрак
