BG инфлуенсърки също положителни за COVID-19
Става въпрос за Адриана Тюркмен и Никол Толева
Коронавирусът отдавна показа, че не познава раси, а лесното му предаване го прави особено опасен. Така заразени с болестта се оказаха много световноизвестни личности - Том Ханкс, Маруан Фелаини, Кристофър Хивю, Идрис Елба, Микел Артета, пише дарик.
Бройката на далите положителна проба за болестта българи пък е вече трицифрена, а сред тях се оказаха и популярни в Instagram българки. Става въпрос за инфлуенсърките Адриана Тюркмен и Никол Толева.
Двете момичета обявиха новината от Instagram, като дори ползваха story-тата си, за да предупредят контактните хора, за да се самоизолират.
Адриана призна, че при нея болестта преминава изключително леко - първите дни имала лека тежест в гърдите и затруднения в дишането, но били изключително минимални. Сега обаче и тези симптоми изчезнали и само кашляла, но дори и това било рядко. Има и хрема.
Инфлуенсърката се лекувала с имуностимуланти, витамини и хомеопатия. Въпреки това обаче тя отказва да назове лекарствата, за да не започне самолечение някой от последователите ѝ.
Адриана споделя още, че много иска да тренира, но ѝ е абсолютно забранено. Забранени също са алкохолът и пушенето. До няколко дни тя очаква да бъде здрава, но ще трябва да остане още дълго време изолирана у домa.
Никол Толева пък решила да си направи тест, защото неин познат се оказал с болестта. И при нея симптомите били леки - запушен нос, чувствала се леко отпаднала.
Тя не излизала от дома си в последните 8 дни, така че подозира, че се е зарадила доста отдална. И призовава да се изследваме без да му мислим. А и да спазваме мерките за безопасност.
Реал М посочи вратата на голяма звезда
Българин с победа в митичната "Медисън Скуеър Гардън"
Компании от Украйна и Чехия съвместно ще разработват дронове
Благомир Мастагарков бе на косъм от жестока контузия
Реал М посочи вратата на голяма звезда
18/11/2025, Вторник 21:01
0
Шер глези 40 години по-младото си гадже
Усик освободи една от титлите
Делян Пеевски поиска от държавата по 110 лева за пенсионерите, депутатите му даряват заплатите си
Лесен трик за сушене на чаршафи през зимата
Жена е блъсната на пешеходна пътека в София
Тотално безобразие - шофьор подкара камион с 4,85 промила алкохол на морето
