Съветничката от СОС с коронавирус: Чувствам се добре, стойте си вкъщи
Благодаря и на целия екип на ВМА и на всички лекари в България, които се грижат за пациентите като мен, каза Стойкова
Аз се чувствам все по-добре и се надявам скоро да се възстановя напълно.
Това написа във фейсбук общинската съветничка от ГЕРБ Анна Стойкова, която се лекува след зараза с коронавирус във ВМА. За заболяването й съобщи по-рано днес председателят на СОС Елен Герджиков, който информира, че комисиите и Столичният общински съвет няма да заседават до 29 март.
В социалната мрежа Стойкова пише:
Скъпи приятели и колеги, благодаря на всички Вас, които ми писахте и ми се обадихте. Благодаря и на целия екип на ВМА и на всички лекари в България, които се грижат за пациентите като мен с COVID 19. Аз се чувствам все по-добре и се надявам скоро да се възстановя напълно.
Считам, че правителството и Столичната община взеха много навреме нужните мерки. И макар някои от тях да са трудни за спазване, съм убедена, че ако всички ние заедно като общество се обединим и ги следваме стриктно, много по-скоро ще излезем от тази криза.
Останете си вкъщи и бъдете здрави!
Анна Стойкова е зам.-председател на комисията по опазване на околната среда, земеделие и гори и член на комисиите по архитектура и за младежта и спорта.
Източник:offnews.bg
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
