Съветничката от СОС с коронавирус: Чувствам се добре, стойте си вкъщи
Благодаря и на целия екип на ВМА и на всички лекари в България, които се грижат за пациентите като мен, каза Стойкова
Аз се чувствам все по-добре и се надявам скоро да се възстановя напълно.
Това написа във фейсбук общинската съветничка от ГЕРБ Анна Стойкова, която се лекува след зараза с коронавирус във ВМА. За заболяването й съобщи по-рано днес председателят на СОС Елен Герджиков, който информира, че комисиите и Столичният общински съвет няма да заседават до 29 март.
В социалната мрежа Стойкова пише:
Скъпи приятели и колеги, благодаря на всички Вас, които ми писахте и ми се обадихте. Благодаря и на целия екип на ВМА и на всички лекари в България, които се грижат за пациентите като мен с COVID 19. Аз се чувствам все по-добре и се надявам скоро да се възстановя напълно.
Считам, че правителството и Столичната община взеха много навреме нужните мерки. И макар някои от тях да са трудни за спазване, съм убедена, че ако всички ние заедно като общество се обединим и ги следваме стриктно, много по-скоро ще излезем от тази криза.
Останете си вкъщи и бъдете здрави!
Анна Стойкова е зам.-председател на комисията по опазване на околната среда, земеделие и гори и член на комисиите по архитектура и за младежта и спорта.
Източник:offnews.bg
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
