Съветничката от СОС с коронавирус: Чувствам се добре, стойте си вкъщи
Благодаря и на целия екип на ВМА и на всички лекари в България, които се грижат за пациентите като мен, каза Стойкова
Аз се чувствам все по-добре и се надявам скоро да се възстановя напълно.
Това написа във фейсбук общинската съветничка от ГЕРБ Анна Стойкова, която се лекува след зараза с коронавирус във ВМА. За заболяването й съобщи по-рано днес председателят на СОС Елен Герджиков, който информира, че комисиите и Столичният общински съвет няма да заседават до 29 март.
В социалната мрежа Стойкова пише:
Скъпи приятели и колеги, благодаря на всички Вас, които ми писахте и ми се обадихте. Благодаря и на целия екип на ВМА и на всички лекари в България, които се грижат за пациентите като мен с COVID 19. Аз се чувствам все по-добре и се надявам скоро да се възстановя напълно.
Считам, че правителството и Столичната община взеха много навреме нужните мерки. И макар някои от тях да са трудни за спазване, съм убедена, че ако всички ние заедно като общество се обединим и ги следваме стриктно, много по-скоро ще излезем от тази криза.
Останете си вкъщи и бъдете здрави!
Анна Стойкова е зам.-председател на комисията по опазване на околната среда, земеделие и гори и член на комисиите по архитектура и за младежта и спорта.
Източник:offnews.bg
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
