Защо Анита Мейзер влезе в клетка
Притисната от карантината покрай разпространението на коронавируса, Анита демонстрира емоциите си в социалните мрежи
В метална клетка влезе силиконката Анита Мейзер. Миската, която в момента е в САЩ, след като излежа присъда за убийството на съпруга си Николай, показа колко е уплашена от коронавируса.
Притисната от карантината покрай разпространението на коронавируса, Анита демонстрира емоциите си в социалните мрежи. Тя показа как я кара да се чувства в социална изолация, ситуацията, като влезе в метална клетка за птици във фермата си в Невада.
„Ето как се чувствам... Сигурен съм, че и ти го правиш... ужасно”, гласи коментар към видеот, пише "България днес".
Анита реши да прояви и гражданска позиция, като позира не на купон, а сама у дома, докато се наслаждава на гледка край морския бряг. Само ден по-рано, родената като Айше Анита отпразнува и рождения си ден.
Тя обаче отказа да прави парти, а призова всички да си останат по домовете. А приятелите си помоли, вместо да й купуват подаръци, да направят дарения в открита от нея онлайн кампания за набиране на средства за детска болница в град Мемфис, щата Тенеси.
Как да постигнем буйна и здрава коса без скъпи процедури
Рязко нарасна състоянието на Илън Мъск за един ден
Отървете се от котления камък в тоалетната завинаги - бърз и лесен трик
Ето кои ще се борят за Oскарите през тази година
Две деца се борят за живота си, подробности за огнената драма в София
Сбогуваме се с лева: Остава още само една седмица
Европейската комисия удължава замразяването на ответните търговски мерки срещу САЩ
Почина виден български строител
Неутралният цвят на 2026 година, символизира баланс, нежност и позволение да се „изключим“
Какво се случва? Столицата на Гренландия остана на тъмно
Поверие за 25 януари може да промени живота ви - ще го спазите ли
Идва времето на Огнения кон, 3 зодии ще бъдат много щастливи - вижте дали сте от тях
