Паоло Малдини и синът му Даниел са заразени с коронавирус
От Милан съобщиха, че двамата вече са прекарали две седмици у дома и след положителните проби карантината ще продължи
Легендарният футболист и сегашен спортен директор на Милан Паоло Малдини е с положителна проба за коронавирус SARS-CoV-2, разкриха от клуба. Освен Малдини заразен e и синът му Даниел, който е част от първия отбор на "росонерите", пише topsport.bg.
От Милан съобщиха, че двамата вече са прекарали две седмици у дома и след положителните проби карантината ще продължи.
"Милан съобщава, че спортният директор на клуба Паоло Малдини, след като научи, че е имал контакт с позитивен човек и има протичащи симптоми на вируса, вчера е бил подложен на тест, който е установил положителен резултат за коронавирус.
Същият е резултатът на сина му Даниеле, който се присъедини към първия отбор на Милан. Паоло и Даниел са в добро състояние и след като вече прекараха повече от две седмици в дома си без външни контакти, както е предвидено от медицинско-здравните протоколи, те ще удължат карантината за време, необходимо за пълно клинично възстановяване", са казва в съобщението на Милан.
Нов обрат на пазара, продавачи оттеглят имотите си от пазара
Кризата с петрола се задълбочава, ОАЕ затвори един от големите си нефтени терминали
Почина Мари Тере от Новите съседи
Светът на практика е в Студена война, САЩ подготвят квантови технологии срещу Русия
Програмирайте мозъка си по този начин и ще започнете да слабеете
Лудогорец с убедителна победа над ЦСКА
„Мъртва“ жена в Индия се съживи на път за собственото си погребение
Изборът на Моджтаба Хаменей е сигнал, че режимът в Иран ще втвърди позициите си
Новата формула за сметките за парно вече чака отзиви
ДСБ номинира известен психиатър за кандидат-депутат в Бургас
От сряда започва застудяване, ще вали дъжд и сняг
Защо няма обвинени по файловете "Епстийн"?
