МБАЛ „Бургасмед“ продължава приема на пациенти
Лекарят, установен с положителна проба за коронавирус, е под домашна карантина
Във връзка със установен положителен резултат за наличие на коронавирус на лекар от Отделение по хирургия на МБАЛ „Бургасмед“ до излизането на резултатите от взетите проби на всички контактни пациенти и персонала, е разпоредено със заповед на РЗИ-Бургас отделението да се постави под карантина.
Контактните лица са установени и са тествани в Референтна лаборатория. Лекарят, установен с положителна проба за коронавирус, е под домашна карантина, съобщават от лечебното заведение.
Медицински комплекс „Бургасмед“ уверява всички пациенти, настанени за лечение на територията на лечебното заведение, че са взети всички мерки за сигурност и се спазват всички мерки и препоръки на Регионална здравна инспекция -Бургас, Министерство на здравеопазването и Националния щаб за борба с коронавируса, осигуряващи тяхната безопасност.
Още от първите случаи на заразени с коронавирус в България на територията на комплекса са разпоредени специални мерки, гарантиращи безопасността, както на пациентопотока, така и на медицинския персонал.
Лечебното заведение продължава да фунционира нормално и да приема пациенти за лечение.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
