Кметът Николай Димитров инспектира дезинфекционните дейности в Несебър
Те се извършват по схема
Кметът Николай Димитров инспектира текущите дейности по измиване и дезинфекция на улиците в Несебър.
Дезинфектират се още детските площадки, автобусни спирки, съдове за смет, спортни и други съоръжения, както и всички сгради общинска собственост с публичен режим на ползване.
Обработват се уличните мрежи в с.Равда и гр. Св. Влас, а през утрешния ден в графика по почистване и дезинфекция се включват гр.Обзор и другите населени места в общината.
Дейностите по осигуряване и поддръжка на безопасна обществена среда в Несебър и прилежащите му селища ще се извършва по предварително установена схема.
На работещите в БКСО и другите структури на общината са предоставени лични предпазни средства
От понеделник определена схема на почистване и дезинфекция се прилага и в селищния и междуселищен автобусен транспорт.
Зимна Богородица: Какви поверия и ритуали се спазват на 2 февруари
Бум от задържани за алкохол и наркотици зад волана в Бургас и областта
Почина Фернандо Естесо
Качеството, с което дамите "омагьосват" мъжете
Актуална обстановка към 22 часа: АМ "Тракия" е блокирана, Подбалканският път - също
Почина известен бизнесмен
3 неща, които са като магнит за жените
Кога България ще се класира на Световно по футбол? Реалистична прогноза
Най-вкусната рецепта за свинско със зеле - класика в българската кухня
Как да се справите със замръзналите накладки
Карлос Алкарас разкри защо е като звяр на корта
Как да изсушите мокрите дрехи бързо: Скрит трик с пералнята
