Павел Колев: Пандемията спря спонсор за Левски
Изпълнителният директор на Левски Павел Колев обяви в ефира на Канал 3, че преговорите с нов спонсор за клуба са осуетени, заради ситуацията с пандемията от коронавирус.
Той призна, че не знае как тази обстановка ще се отрази на сините, липсата на мачове и възможността на привържениците да помагат финансово. Колев обясни, че в момента клубът има разходи, но няма да има приходи от продажба на билети или артикули, защото и фенмагазинът е затворен. Администрацията е разпусната, единствено директорът ходи до офисите на клуба да върши неотложни задачи.
Павел Колев се присъедини към мнението, че решението за отлагане на Европейското първенство по футбол за следващата година е правилно.
Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ
От Ванга до Ружа Игнатова: Българите пренаредиха новите евробанкноти
Несебър кани жители и бизнес на онлайн среща за опазването на Стария град
Фестивалът на украинската култура продължава да събира бургазлии и гости на града (СНИМКИ)
Внимавайте: Мними полицаи искат достъп до банковите ви сметки
Президентските избори се очертават за 25 октомври, при балотаж - на 1 ноември
Румен Радев обвини прокуратурата, че блокира разследвания за крупна корупция
Ченгета тарашиха апартамент в Несебър, откриха канабис и райски газ
Михаела Доцова наказа депутат от ПБ за обиди от парламентарната трибуна
Три вида дрога откриха при проверка на Мерцедес в Каблешково
Полицаи пазят дома на Владо Загатото денонощно, а убиецът още е неизвестен
Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори
Юли си отива със страшна жега: До 36 градуса днес, 39 в петък
