Подложиха Кобрата на внезапен допинг тест
Направо не е истина, написа българският боксьор
Българският боксьор в тежка категория Кубрат Пулев е бил подложен на внезапен тест за допинг. Той оповести новината в “Инстаграм”. Официалният претентент за световната титла на Международната боксова федерация (IBF) е бил посетен от допинг ченгетата на УАДА в два последователни дни, като в понеделник е дал урина, а във вторник кръв.
"Направо не е истина", написа Кобрата в социалната мрежа. Съвсем наскоро в условията на извънредно положение на същата процедура бе подложен и брат му Тервел Пулев, а много спортисти възроптаха срещу внезапниет допинг проверки в кризата с коронавируса. Кубрат Пулев трябва да се бие с Антъни Джошуа в Лондон на 20 юни.
Голяма е вероятността обаче двубоят да бъде отложен заради разпространението на коронавируса. Щабовете на двамата боксьори не са съгласни мачът да се проведе без публика, пише Трафикнюз.
Новата дата ще зависи и от това кога английския футболен шампионат ще може да бъде подновен и ще завърши. В момента Пулев е в България и преди дни показа, че се готви на Витоша.
Щастливи ли сме в леглото? Колко често трябва да правим любов
Високо напрежение между Зеленски и Орбан
Колко българи взимат пенсия и работят?
Ефективен трик срещу косми по дрехите: знаете ли го?
Краят на януари носи важни знаци за четири зодии - ето кои ще получат отговор от съдбата
Отива ли си БСП?
Севдалина Арнаудова: Не ви ли е срам да хвърлите цялото гнусно авторство от арестите единствено на Кирил Петков?
Почина уважаван лекар от Несебър
Отборът на Кирил Десподов потъна в скръб, фенове на тима загинаха при ужасяваща катастрофа
Почина известен руснак, свързан с велик момент за България
Ивелин Михайлов заговори за рекет, опит за убийство и откраднат къмпинг
Колко често трябва да се къпем?
