Шефът на школата на ФК „Черноморец 1919“ вдъхнови Бургас за футболно предизвикателство
Илиян Илчев запали ръководството, цялата школа на „акулите“ и много фенове
Интересно предизвикателство върви в социалната мрежа фейсбук от 24 часа – жонглиране с тоалетна хартия, като еманация на бясното презапасяване заради коронавируса.
Искрата на забавната игра, която се практикува в домашни условия, запали Мартин Петров, който призова добрия си приятел Димитър Бербатов да направи повече "крачета" от него.
Часове по-късно Илиян Илчев, шеф на школата на ФК „Черноморец 1919“ отправи своето предизвикателство към всички, които обичат футбола в Бургас.
Манията бързо запали десетки, а в предизвикателството се включи президентът на ФК „Черноморец 1919“ Костадин Марков, който жонглираше по къси гащи от дома си, общинският съветник Станимир Апостолов, членът на УС на ФК „Черноморец 1919“ Георги Колибаров, треньорите от школата, много деца и техните родители.
Включете се и вие в предизвикателството. Правилата са прости – да заснемете кратко видео в дома си и да направите поне 10 крачета, жонглирайки с руло тоалетна хартия.
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

За твоя информация, освен в Черноморец никъде другаде в Бургаска област не са дали заплати на футболистите и треньорите.
Нито в Нефтохимик, нито в Созопол, нито в Несебър, нито в Поморие...
Така че "тези двамата", плюс Томата, плюс Киш, плюс бате Васко правят всичко за отбора. Отбори от А /2 отбора/, Б /8 отбора/, В група /над 10 отбора/ даже не са взели нищо! Да не говорим за фалиралите...
Тъпанар!
И двата ни "ГОЛЕМИ" клуба в града се управляват от неграмотни и лъжливи подлоги, затова от години няма футбол в Бургас...
Хората поне правят нещо позитивно, да разведрят малко настроението, да изкарат поне за малко хората от тази паника, която е обзела всички.
Ти кво правиш? Нищо! Хейтър!
В тези тежки времена, това е страхотно което направихте!
Респект!