Шефът на школата на ФК „Черноморец 1919“ вдъхнови Бургас за футболно предизвикателство
Илиян Илчев запали ръководството, цялата школа на „акулите“ и много фенове
Интересно предизвикателство върви в социалната мрежа фейсбук от 24 часа – жонглиране с тоалетна хартия, като еманация на бясното презапасяване заради коронавируса.
Искрата на забавната игра, която се практикува в домашни условия, запали Мартин Петров, който призова добрия си приятел Димитър Бербатов да направи повече "крачета" от него.
Часове по-късно Илиян Илчев, шеф на школата на ФК „Черноморец 1919“ отправи своето предизвикателство към всички, които обичат футбола в Бургас.
Манията бързо запали десетки, а в предизвикателството се включи президентът на ФК „Черноморец 1919“ Костадин Марков, който жонглираше по къси гащи от дома си, общинският съветник Станимир Апостолов, членът на УС на ФК „Черноморец 1919“ Георги Колибаров, треньорите от школата, много деца и техните родители.
Включете се и вие в предизвикателството. Правилата са прости – да заснемете кратко видео в дома си и да направите поне 10 крачета, жонглирайки с руло тоалетна хартия.
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години

За твоя информация, освен в Черноморец никъде другаде в Бургаска област не са дали заплати на футболистите и треньорите.
Нито в Нефтохимик, нито в Созопол, нито в Несебър, нито в Поморие...
Така че "тези двамата", плюс Томата, плюс Киш, плюс бате Васко правят всичко за отбора. Отбори от А /2 отбора/, Б /8 отбора/, В група /над 10 отбора/ даже не са взели нищо! Да не говорим за фалиралите...
Тъпанар!
И двата ни "ГОЛЕМИ" клуба в града се управляват от неграмотни и лъжливи подлоги, затова от години няма футбол в Бургас...
Хората поне правят нещо позитивно, да разведрят малко настроението, да изкарат поне за малко хората от тази паника, която е обзела всички.
Ти кво правиш? Нищо! Хейтър!
В тези тежки времена, това е страхотно което направихте!
Респект!