Шефът на школата на ФК „Черноморец 1919“ вдъхнови Бургас за футболно предизвикателство
Илиян Илчев запали ръководството, цялата школа на „акулите“ и много фенове
Интересно предизвикателство върви в социалната мрежа фейсбук от 24 часа – жонглиране с тоалетна хартия, като еманация на бясното презапасяване заради коронавируса.
Искрата на забавната игра, която се практикува в домашни условия, запали Мартин Петров, който призова добрия си приятел Димитър Бербатов да направи повече "крачета" от него.
Часове по-късно Илиян Илчев, шеф на школата на ФК „Черноморец 1919“ отправи своето предизвикателство към всички, които обичат футбола в Бургас.
Манията бързо запали десетки, а в предизвикателството се включи президентът на ФК „Черноморец 1919“ Костадин Марков, който жонглираше по къси гащи от дома си, общинският съветник Станимир Апостолов, членът на УС на ФК „Черноморец 1919“ Георги Колибаров, треньорите от школата, много деца и техните родители.
Включете се и вие в предизвикателството. Правилата са прости – да заснемете кратко видео в дома си и да направите поне 10 крачета, жонглирайки с руло тоалетна хартия.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

За твоя информация, освен в Черноморец никъде другаде в Бургаска област не са дали заплати на футболистите и треньорите.
Нито в Нефтохимик, нито в Созопол, нито в Несебър, нито в Поморие...
Така че "тези двамата", плюс Томата, плюс Киш, плюс бате Васко правят всичко за отбора. Отбори от А /2 отбора/, Б /8 отбора/, В група /над 10 отбора/ даже не са взели нищо! Да не говорим за фалиралите...
Тъпанар!
И двата ни "ГОЛЕМИ" клуба в града се управляват от неграмотни и лъжливи подлоги, затова от години няма футбол в Бургас...
Хората поне правят нещо позитивно, да разведрят малко настроението, да изкарат поне за малко хората от тази паника, която е обзела всички.
Ти кво правиш? Нищо! Хейтър!
В тези тежки времена, това е страхотно което направихте!
Респект!