Шефът на школата на ФК „Черноморец 1919“ вдъхнови Бургас за футболно предизвикателство
Илиян Илчев запали ръководството, цялата школа на „акулите“ и много фенове
Интересно предизвикателство върви в социалната мрежа фейсбук от 24 часа – жонглиране с тоалетна хартия, като еманация на бясното презапасяване заради коронавируса.
Искрата на забавната игра, която се практикува в домашни условия, запали Мартин Петров, който призова добрия си приятел Димитър Бербатов да направи повече "крачета" от него.
Часове по-късно Илиян Илчев, шеф на школата на ФК „Черноморец 1919“ отправи своето предизвикателство към всички, които обичат футбола в Бургас.
Манията бързо запали десетки, а в предизвикателството се включи президентът на ФК „Черноморец 1919“ Костадин Марков, който жонглираше по къси гащи от дома си, общинският съветник Станимир Апостолов, членът на УС на ФК „Черноморец 1919“ Георги Колибаров, треньорите от школата, много деца и техните родители.
Включете се и вие в предизвикателството. Правилата са прости – да заснемете кратко видео в дома си и да направите поне 10 крачета, жонглирайки с руло тоалетна хартия.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

За твоя информация, освен в Черноморец никъде другаде в Бургаска област не са дали заплати на футболистите и треньорите.
Нито в Нефтохимик, нито в Созопол, нито в Несебър, нито в Поморие...
Така че "тези двамата", плюс Томата, плюс Киш, плюс бате Васко правят всичко за отбора. Отбори от А /2 отбора/, Б /8 отбора/, В група /над 10 отбора/ даже не са взели нищо! Да не говорим за фалиралите...
Тъпанар!
И двата ни "ГОЛЕМИ" клуба в града се управляват от неграмотни и лъжливи подлоги, затова от години няма футбол в Бургас...
Хората поне правят нещо позитивно, да разведрят малко настроението, да изкарат поне за малко хората от тази паника, която е обзела всички.
Ти кво правиш? Нищо! Хейтър!
В тези тежки времена, това е страхотно което направихте!
Респект!