Шефът на школата на ФК „Черноморец 1919“ вдъхнови Бургас за футболно предизвикателство
Илиян Илчев запали ръководството, цялата школа на „акулите“ и много фенове
Интересно предизвикателство върви в социалната мрежа фейсбук от 24 часа – жонглиране с тоалетна хартия, като еманация на бясното презапасяване заради коронавируса.
Искрата на забавната игра, която се практикува в домашни условия, запали Мартин Петров, който призова добрия си приятел Димитър Бербатов да направи повече "крачета" от него.
Часове по-късно Илиян Илчев, шеф на школата на ФК „Черноморец 1919“ отправи своето предизвикателство към всички, които обичат футбола в Бургас.
Манията бързо запали десетки, а в предизвикателството се включи президентът на ФК „Черноморец 1919“ Костадин Марков, който жонглираше по къси гащи от дома си, общинският съветник Станимир Апостолов, членът на УС на ФК „Черноморец 1919“ Георги Колибаров, треньорите от школата, много деца и техните родители.
Включете се и вие в предизвикателството. Правилата са прости – да заснемете кратко видео в дома си и да направите поне 10 крачета, жонглирайки с руло тоалетна хартия.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

За твоя информация, освен в Черноморец никъде другаде в Бургаска област не са дали заплати на футболистите и треньорите.
Нито в Нефтохимик, нито в Созопол, нито в Несебър, нито в Поморие...
Така че "тези двамата", плюс Томата, плюс Киш, плюс бате Васко правят всичко за отбора. Отбори от А /2 отбора/, Б /8 отбора/, В група /над 10 отбора/ даже не са взели нищо! Да не говорим за фалиралите...
Тъпанар!
И двата ни "ГОЛЕМИ" клуба в града се управляват от неграмотни и лъжливи подлоги, затова от години няма футбол в Бургас...
Хората поне правят нещо позитивно, да разведрят малко настроението, да изкарат поне за малко хората от тази паника, която е обзела всички.
Ти кво правиш? Нищо! Хейтър!
В тези тежки времена, това е страхотно което направихте!
Респект!