Спипаха младеж със 120 грама канабис в колата му
Полицията от Златоград е провела акция в града
21-годишен мъж от Златоград е задържан с над 120 грама канабис. Това съобщиха от полицията Смолян. Той е арестуван в хода на провеждане на специализирана полицейска операция за противодействие на престъпления, свързани с разпространението и държането на наркотични вещества и управление на МПС след употреба на наркотични вещества.
На 13 март 2020 г. в РУ - Златоград е образувано бързо производство срещу 21-годишния В .М. от гр. Златоград, който на 13 март 2020 г. около 20.55 часа в гр. Златоград на ул. "България" 2, при полицейска проверка като водач на лекия си автомобил "Фолксваген Пасат" със смолянска регистрация, на задната седалка на автомобила, в полиетиленов плик, без надлежно разрешително съгласно Закона за контрол върху наркотичните вещества, държи високорискови наркотични вещества - суха растителна маса с бруто тегло - 122,01 грама, която след извършен полеви наркотест реагира на канабис.
Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група при РУ - Златоград. 21-годишният В. М. е задържан за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.
Такъв случай не съм виждал: Кокинов за мистерията с шестимата загинали
Kак да разпознаваме фалшивите банкноти и кои устройства са надеждни
Седем български състезатели стартират днес на Олимпиадата в Милано
Професор Рачев каза какво време ни очаква в близките дни
Адвокат Йорданка Бекирска посочи виновник за ужаса "Петрохан"
Пиян непълнолетен взе колата на баща си и катастрофира
Бивш вътрешен министър: Русия задържа килър в Дубай, ние не можем да открием кемпер на 70-80 км
Пребиха съдията, предложил брак на приятеля си на стадиона
Какъв празник е 10 февруари - има важни забрани
Времето днес ще е мразовито, но скоро настъпва обрат
Дневен хороскоп за 10 февруари: Предложение за работа и любов радват Телеца
Невероятна чест за Христо Стоичков - вижте какво решиха за него в Испания
