Заради коронавируса: Ограничават достъпа на външни лица до сесията в Созопол
На входа на сградата всеки посетител ще бъде задължен да ползва дезинфекционен препарат
Предвид указанията на Националния и Общински кризисен щаб за превенция и борба с коронавирусната инфекция (COVID-19), Общински съвет Созопол преустановява провеждането на открити за граждани и медии заседания, до второ нареждане, съобщават от деловодството на местния парламент.
Шестото редовно заседание на общинския съвет ще се проведе в понеделник от 9.30 ч. при засилени превантивни мерки. На заседанието ще бъдат допуснати освен общинските съветници, кметовете на населени места и представители на общинска администрация.
На входа на сградата всеки посетител ще бъде задължен да ползва дезинфекционен препарат, предоставен от служител на общинския съвет. По време на шестото редовно заседание, в заседателната зала присъстващите ще спазват социална дистанция от 1 м..
Общински съвет Созопол въведе превантивни мерки като всяко помещение се дезинфекцира два пъти на ден, на входа се предоставя дезинфектант за посетителите.
Председателят на общинския съвет Георги Пинелов апелира към посетителите в сградата да спазват въведените превантивни мерки.
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
