Заради коронавируса: Ограничават достъпа на външни лица до сесията в Созопол
На входа на сградата всеки посетител ще бъде задължен да ползва дезинфекционен препарат
Предвид указанията на Националния и Общински кризисен щаб за превенция и борба с коронавирусната инфекция (COVID-19), Общински съвет Созопол преустановява провеждането на открити за граждани и медии заседания, до второ нареждане, съобщават от деловодството на местния парламент.
Шестото редовно заседание на общинския съвет ще се проведе в понеделник от 9.30 ч. при засилени превантивни мерки. На заседанието ще бъдат допуснати освен общинските съветници, кметовете на населени места и представители на общинска администрация.
На входа на сградата всеки посетител ще бъде задължен да ползва дезинфекционен препарат, предоставен от служител на общинския съвет. По време на шестото редовно заседание, в заседателната зала присъстващите ще спазват социална дистанция от 1 м..
Общински съвет Созопол въведе превантивни мерки като всяко помещение се дезинфекцира два пъти на ден, на входа се предоставя дезинфектант за посетителите.
Председателят на общинския съвет Георги Пинелов апелира към посетителите в сградата да спазват въведените превантивни мерки.
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
