Заради коронавируса: Ограничават достъпа на външни лица до сесията в Созопол
На входа на сградата всеки посетител ще бъде задължен да ползва дезинфекционен препарат
Предвид указанията на Националния и Общински кризисен щаб за превенция и борба с коронавирусната инфекция (COVID-19), Общински съвет Созопол преустановява провеждането на открити за граждани и медии заседания, до второ нареждане, съобщават от деловодството на местния парламент.
Шестото редовно заседание на общинския съвет ще се проведе в понеделник от 9.30 ч. при засилени превантивни мерки. На заседанието ще бъдат допуснати освен общинските съветници, кметовете на населени места и представители на общинска администрация.
На входа на сградата всеки посетител ще бъде задължен да ползва дезинфекционен препарат, предоставен от служител на общинския съвет. По време на шестото редовно заседание, в заседателната зала присъстващите ще спазват социална дистанция от 1 м..
Общински съвет Созопол въведе превантивни мерки като всяко помещение се дезинфекцира два пъти на ден, на входа се предоставя дезинфектант за посетителите.
Председателят на общинския съвет Георги Пинелов апелира към посетителите в сградата да спазват въведените превантивни мерки.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
