Звезда от „Съни бийч“ се преби на ски
Неин приятел станал основна причина за тежката контузия
Звездата от „Съни бийч“ Боряна Братоева паднала лошо на ски, след като надценила уменията си в зимните спортове. Да се пребие на пистата я оставил неин приятел, който уж трябвало да я учи да се спуска. Вместо да бъде до нея и да я напътства, той зарязал да се оправя сама по наклона.
Понеже нямала почти никакъв опит, красавицата се насочила към детската писта. Проблемите обаче я застигнали още на влека, където паднала два пъти. Да се изправи й помогнало 6-годишно момиченце. Въпреки че се почувствала засрамена, Братоева смело продължила напред и полетяла по снега. „В този момент видях как хората от лифта ме фиксират и се опитват да ме опазят. Е, не ме опазиха“, разказва актрисата. Боряна се забила в мрежата в края на пистата и се оплела в нея. Късметът обаче се оказал на нейна страна и тя се отървала без счупвания, само с уплаха.
В хитовата тв поредица героинята на Боряна влезе ударно в сюжета от трети епизод на сериала миналия петък. Амбициозната хотелиерска наследница Виктория се влюбва в пиколото Гомес (в ролята Бойко Кръстанов), който е основната жертва на коварните планове на героя на Явор Бахаров.
Близо 1/3 от домакинствата в България имат неизползван автомобил
Сунгурларе получи награда за принос в съхранението на културното наследство
Ергенът Стоян си тръгва преждевременно - изгонен от участничките?
Продават тази яхта, струва 500 млн. долара
Баскетболен клуб "Несебър" се класира за републиканското първенство при момчетата до 12 години
Отличиха Община Приморско с наградата „Бранд Южно Черноморие“
Зрелищна катастрофа на Подбалканския път, кола е обърната по таван
Представят изложбата - "Бургас - вълнуващ и артистичен"
Теодор Салпаров се включва в Мача на надеждата
ПП при президента: Нужен е преглед на заплатите в държавната администрация и намаляване броя на министерствата
АПИ с важна информация, променят движението на АМ Тракия
