Индустриален парк Бургас към бизнеса: Покажете спортен дух! Включете се в най-големия тийм билдинг в България
Състезанието между отборите на различни фирми не е самоцел. Със събраните такси за участие организаторите ще финансират изграждане на спортни съоръжения
Започват регистрациите за второто издание на „Бургас бизнес рън“. Тийм билдингът за щафетно бягане за отбори от фирми ще се проведе в Индустриален и логистичен парк Бургас на 11-ти април. Регистрирайте се от тук >>https://burgas.businessrun.bg/
„Бизнес рън“ е най-голямото спортно събитие за фирми, организирано до сега в България. Заради големия интерес на компаниите, които инвестират в Индустриалния парк към различни активности, състезанието отново ще се проведе в парка. В него ще се включат компании от цялата страна. Това се дължи и на факта, че в бизнес зоната край езерото Вая по неповторим начин се преплитат градска среда и еко система, осигуряващи среда за работа и отмора без аналог в България.
Форумът се провежда от 2013 година първо в Бизнес Парк София, след това през 2017 г. в Индустриалната зона на Пловдив, през 2018 г. във Варна, а тази година за втори път в Индустриален и логистичен парк Бургас със съдействието на Община Бургас.
Състезанието между отборите на различни фирми не е самоцел. Със събраните такси за участие организаторите ще финансират ще финансират изграждане на спортни съоръжения.
По време на първото издание на „Бургас бизнес рън“, участниците от Бургас и другите градове бяха силно впечатлени от панорамата към езерото Вая, това бе и причината селфитата започнат още преди загрявката за състезанието.

Миналата година отборите на „Съдърланд“, „Скейл фокус“, „Пекарни Зия“, МБАЛ "Лайф Хоспитал", "Либхер" и много други показаха издръжливост и високо ниво на физическа подготовка. Всеки участник пробяга по 4 км, преди да предаде щафетата на колега си.

Гъсти мъгли, заледени пътища и ограничения по магистралите в навечерието на празниците
МВР предотврати имотна измама за стотици хиляди лева в "Малинова долина"
"Форбс": Илон Мъск е първият човек с нетно богатство от над 600 млрд. долара
Коледната украса крие сериозни рискове за домашните любимци, предупреждават ветеринари
След еврото: Цените на жилищата у нас ще скочат с до 10% още през 2026 година
Пламен Константинов остава в Локомотив Новосибирск до 2028 година
България и още 7 страни обявиха Русия за най-голямата заплаха за сигурността в Европа
Изискана рецепта с яйца и хайвер
Пиян поляк намушка българка след скандал в апартамент в Германия
ЦСКА финализира втори трансфер преди Коледа - централен защитник от Португалия
Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове
Коледа издава изневерите: най-рисковото време за палавите съпрузи
