Алисия празнува ЧРД с Божинов и Роналдо в Испания
Редица колежки на Алисия също пуснаха честитки за рождения ден на певицата
В Испания, на стадион „Сантяго Бернабеу”, отпразнува своя 37 рожден ден фолк певицата Алисия. Навръх личния си празник изпълнителката реши да зарадва не е себе си, а сина си Валери.
Божинов-младши сбъдна една от най-големите си мечти, като изгледа на живо дербито между Барселона и Реал Мадрид. Наследникът на певицата беше на стадиона, където се появи и звездата Кристиано Роналдо, но не като футболист, а като зрител.
Божинов младши се похвали на другарите си, че Алисия е решила да сбъдне най-съкровената му мечта. " Ти си моята сбъдната мечта", отвърна певицата на сина си. Един от многото уважили Алисия за празника й, беше бившият й мъж Валери Божинов. Той е сред първите, поздравили брюнетката. Двамата отдавна заровиха томахавките и изневярата на футболиста е простена в името на общият им наследник.
Редица колежки на Алисия също пуснаха честитки за рождения ден на певицата. Гери-Никол дори изпя песен на фолкаджийката по време на свое участие. За първи път откакто е на музикалната сцена, Алисия отмени участията си в дните покрай рождения си ден и е решила за да празнуват с любимите си мъже.
Преди време „България Днес” писа, че Алисия има връзка с бизнесмена Симеон Филипов. Двамата не демонстрират любовта си в социалните мрежи не дават изявления по темата, но често могат да бъдат забелязани заедно из тузарските заведения.
От миналото лято двамата живеят под един покрив в скъпарски имот в полите на Витоша. Личният самолет на Филипов също е на разположение на изпълнителката.
Как танцува всяка зодия на парти
Манчестър Сити има нов мениджър
Рут Колева със силен коментар за Дара
Как танцува всяка зодия на парти
19/05/2026, Вторник 21:00
0
Бленджини разполага с лукс, какъвто няма никой в България
Съкрушителен удар в Джирото
Крисия с коментар след триумфа на Дара на "Евровизия"
Домашна пица за начинаещи - лесна стъпка по стъпка рецепта
Зловеща находка на брега на Струма - изплува женски труп
Голяма драма с Гришо на "Ролан Гарос"
Дара с изненадващ ход след "Евровизия"
Локърите превзеха България, ето как автоматичните шкафчета ще променят куриерската индустрия
Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога
