Анита Мейзер ще пише книга за живота си
Анита никога не е разкривала къде е родена и коя е майка й
Скандалната Анита Мейзер ще пише книга. Мургавата силиконка се заканва за предстоящото разкриване на пълната истина за нейното житие и битие. "Защо лошите неща се случват на добрите хора? Защо живях толкова добре и дразнех много хорица? Само аз мога да отговоря на тези въпроси! Изчакайте малко и ще разберете! Отговорът е на път!", пише тя.
Анита никога не е разкривала къде е родена и коя е майка й - не и преди убийството по непредпазливост на мъжа й Николай през лятото на 2016 година. Всъщност тя е родена като Айше в шуменското село Пет могили, издаде я сестрата на покойния здравеняк.
"Сега разбрахме, че е родена в Пет могили, по акта за раждане е Айше, след което си сменя името на Анита Желева. После сключва брак в Америка и става Мейзер. Тя постоянно играе роли, живее живот, изпълнен с много лъжи", каза в ТВ ефир сестрата на убития.
Лъжа или не, анонсът на Мейзер и заканата й да изчакаме нейните разкрития е прикрепен с десетки снимки. На всяка от тях Мейзер е в компанията на различна БГ звезда - Митьо Пищова, Киро Скалата, Рачков, Камелия, Азис, Нешка Робева, дори и Майк Тайсън, пише България днес.
Колко ни плащат за работа на 31 декември и 1 януари
Шер на близо 80, е по-влюбена от всякога и планира трети брак
Кои държави в ЕС отказват еврото и защо Полша и Унгария бавят решението
С ръка на Kорана Зохран Мамдани се закле като кмет на Ню Йорк
Най-верният годишен хороскоп за всички зодии!
От днес се вдигат минималната работна заплата и линията на бедност
Зохран Мамдани встъпи като кмет на Ню Йорк с ръка на Корана и с обещание за социална промяна
Джокович си пожела: Да взема 25-ата титла от "Големия шлем" и Роналдо да вкара 1000 гола
Над 500 пациенти в „Пирогов“ в последния ден на 2025 г.
Васильовден е: Честит имен ден на всички, които празнуват!
Мир, силна икономика, успех в еврозоната: Какво си пожелаха политиците за 2026 г.
Би Би Си: България - най-бедната в ЕС - изпревари по-очевидни и проспериращи кандидати за еврозоната

Сигурно.....свинските опашки в бита,ежедневието и секса.
ША ТА СКЪЦАМ......ОООХХХ....
Хахахах