×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп отмени ударите срещу Иран, ще има ли ядрена сделка
  • Кабинетът "Радев" се цели в дефицит под 3%
  • Петролът скочи до двуседмичен връх след атака с дрон в ОАЕ
  • Тристранката обсъжда законодателни промени срещу поскъпването
  • Трайчо Трайков се регистрира като кандидат за кмет на столичния район "Средец"
  • Президентът открои дейността на Фондация „Радостина Константинова“
  • Непълнолетен стреля с газов пистолет в центъра на Павликени
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вижте уникалната диета на Лейди Гага


02 Март 2020, Понеделник, 18:40 ч.
Автор: Флагман.БГ

Звездата постоянно публикува снимки в социалните мрежи, на които изглежда перфектно и това накара доста от феновете ѝ да се зачудят каква е тайната ѝ

Ежедневието на Лейди Гага е доста натоварено. Попзвездата, която в петък пусна последния си хит „Stupid Love“, се опитва да изгрее и на сцената в Холивуд. Филмът ѝ „Роди се звезда“, в който си партнира с Брадли Купър, успя да ѝ донесе награда „Оскар“ за най-добра песен.

В същото време Гага работи и над последния си студиен албум и някак си успява да поддържа чудесна форма. Звездата постоянно публикува снимки в социалните мрежи, на които изглежда перфектно и това накара доста от феновете ѝ да се зачудят каква е тайната ѝ.

На този въпрос отговаря личната ѝ готвачка Бо О'Конър, която е и близка приятелка с изпълнителката. Двете израстват заедно, преследвайки своите мечти. Пред „The New Potato“, тя признава, че Гага винаги е била привлечена от изкуството, а той си е падал по храната. 

„В гимназията, аз винаги организирах вечери за своите приятели и всеки път успявах да превърна кухнята на нашите в истински хаос. Разбира се, Гага беше винаги замесена“. 

В момента работят заедно, а О'Конър се стреми изпълнителката да следва здравословния си начин на хранене независимо къде се намира. „Тя прави доста изтощителни турнета и затова не може да залага на лоши храни“, казва тя пред The Feast. 

Менюто на Гага зависи от местоположението на звездата и какви храни може да намери нейният екип в страната, която посещават. Това, от което изпълнителката се опитва да избяга, са силно обработените храни, както и тези, направени с бяло брашно. Вместо това тя залага на пълнозърнестите продукти.

Закуска:

О'Конър признава, че Гага яде доста здравословно и не си позволява да се отпусне дори и за миг. Сутрин изпълнителката предпочита да хапне яйца, задължително зеленчуци, кисело мляко, а понякога и плодове. 

Ако все пак звездата иска да хапне нещо вредно, екипът от готвачи се опитва всячески да намали калориите, които тя ще приеме. „Например, ако поиска филийки, ще изберем черен хляб вместо бял“, казва О'Конър. Той нарича това ястие „наполовина нездравословно“.

Снак: Между закуската и обяда Гага обича да похапва пълнозърнест геврек, оризовки, ядки, печен чипс или енергийни барчета. Тя разнообразява менюто си с пикантни и сладки неща, като например горчив шоколад или пък пакетче бадемово масло. 

Звездата също така се грижи и за хидратацията си по време на репетиции и концерти. По време на пътуване тя пие много чай, кокосова вода и фрешове от зелени зеленчуци. Гага не посяга към натуралните сокове в магазините, а по-скоро си прави вкъщи напитка от спанак, целина и къдраво зеле.

Обяд:

Обядът е времето, в което Гага залага на най-лекото меню. Според О'Конър, тя почти винаги залага на салати, където задължително присъства марулята. Въпреки това, тя не е единственият компонент в чинията на звездата. „Това не са обикновените салати, които всички ние ядем“. 

Вечеря:

Гага обича да се връща към корените си, що се отнася до любимите ѝ ястия. „Тя си е италианско момиче, така че обича червения сос“, казва О'Конър. Доста от семейните рецепти, по които се готви в дома на изпълнителката, се появяват и в книгата на баща ѝ „Joanne Trattoria Cookbook“.

За да бъде обаче ястието ѝ по-здравословно, изпълнителката залага на макаронени изделия, които да са без глутен. Често тя си похапва и киноа, сервирана със зеленчуци и скариди на скара, за да може да си набави нужния протеин. 

„Когато сме вкъщи, независимо дали аз ще готвя, или ще си поръчаме нещо, тя винаги залага на италиански ястия“, казва О'Конър пред „The New Potato“. Тя добавя, че Гага е доста добра готвачка и понякога готви за приятелите и гостите си.




В категории: Лайфстайл


Коментари
Тервел ИЛИЕВ Рут Колева със силен коментар за Дара Рут Колева със силен коментар за Дара 19/05/2026, Вторник 21:30 2
Тервел ИЛИЕВ Как танцува всяка зодия на парти Как танцува всяка зодия на парти 19/05/2026, Вторник 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Съкрушителен удар в Джирото Съкрушителен удар в Джирото 19/05/2026, Вторник 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Голяма драма с Гришо на "Ролан Гарос" Голяма драма с Гришо на "Ролан Гарос" 19/05/2026, Вторник 18:40 3
Тервел ИЛИЕВ Дара с изненадващ ход след "Евровизия" Дара с изненадващ ход след "Евровизия" 19/05/2026, Вторник 18:20 9
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кметът на София използва „Бангаранга“ шоуто за да си пробута домакинството на Евровизия Кметът на София използва „Бангаранга“ шоуто за да си пробута домакинството на Евровизия Къде искаме да се проведе Евровизия догодина, попита той от сцената многохилядната публика Дара: Ще преобърнем света! Не е ли време да повярвате в чудеса, след като спечелих „Евровизия“ Дара: Ще преобърнем света! Не е ли време да повярвате в чудеса, след като спечелих „Евровизия“ Сбъднахте мечтата ми, да ви видя обединени, каза на феновете си, препълнили площада пред двореца Пълен площад пее и танцува Бангаранга, посрещнаха Дара като националните ни през 94-та Пълен площад пее и танцува Бангаранга, посрещнаха Дара като националните ни през 94-та Благомир Коцев е в столицата, за да поздрави лично варненката, превзела европейския връх  от името на всички от морския град Бургас е най-музикалният град в България, заслужава да бъде домакин на Евровизия 2027 Бургас е най-музикалният град в България, заслужава да бъде домакин на Евровизия 2027 Имаме много ценни уроци от посрещането ни на Джиро, които биха ни помогнали и в организирането на други мащабни събития, например "Евровизия 2027" Румен Радев към големите вериги: Искаме изсветляване на цялата верига на ценообразуване Румен Радев към големите вериги: Искаме изсветляване на цялата верига на ценообразуване Срещата идва на фона на подготвяните законодателни промени срещу спекулата и прекомерните надценки Локърите превзеха България, ето как автоматичните шкафчета ще променят куриерската индустрия Локърите превзеха България, ето как автоматичните шкафчета ще променят куриерската индустрия До 2028 г. почти всяка втора онлайн поръчка ще пристига в метална кутия, отключвана с код от телефона Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога Парите са били в каса на автокъща в Банкя, извършителите са арестувани, но парите ги няма Бъдещи пожарникари мериха сили в Карнобат на XXV-ото областно състезание „Млад огнеборец“ Бъдещи пожарникари мериха сили в Карнобат на XXV-ото областно състезание „Млад огнеборец“ 12 отбора от 11 общини показаха умения, бързина и дисциплина в пожароприложните дисциплини Турчин опита да прекара близо 200 пистолета и боеприпаси през Лесово в кашони с бои и авточасти Турчин опита да прекара близо 200 пистолета и боеприпаси през Лесово в кашони с бои и авточасти Слух от „Дондуков” 2: Радев няма да издигне Йотова за президент Слух от „Дондуков” 2: Радев няма да издигне Йотова за президент БСП пак ще припознае държавния глава за фаворит, но с червените няма да стигне и до балотаж
Две теории за произхода на училищния звънец Две теории за произхода на училищния звънец Училището сякаш не може да съществува без своя емблематичен звънец, но откъде всъщност идва той Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Заедно с него под руините се издирват и две млади жени на възраст 25 и 26 години Заради домакинството на „Евровизия“: БХК атакува България пред датско издание Заради домакинството на „Евровизия“: БХК атакува България пред датско издание Това една от по-консервативните европейски страни, основана на традиционни семейни ценности, приеха закон срещу LGBT литературата в училищата, оплакват се от БХК Уби ли баща си наследникът на империята Манго заради 4,5 милиарда евро Уби ли баща си наследникът на империята Манго заради 4,5 милиарда евро Магнатът загина след падане в 100-метрова пропаст - сам ли е полетял, или някой му е помогнал От Борoвец до Евровизия: как се роди хитът „Бангаранга“ От Борoвец до Евровизия: как се роди хитът „Бангаранга“ Само дни след победата видеото от изпълнението на DARA събира милиони гледания в YouTube, а „Бангаранга“ буквално експлодира в TikTok  Путин отива на двудневно посещение в Китай Путин отива на двудневно посещение в Китай Путин ще бъде посрещнат на летището от министъра на външните работи на КНР Ван И Стилиян Петров ще се срещне с феновете в Бургас Стилиян Петров ще се срещне с феновете в Бургас Официалната среща ще се проведе на 2 юни 2026 г. (вторник) от 17:00 до 19:00 Според "Политико" Тръмп скоро ще нападне Куба Според "Политико" Тръмп скоро ще нападне Куба Представител на Белия дом повтори твърденията на Тръмп, че Куба скоро ще „падне“ и „ние ще бъдем там, за да им помогнем“ Румъния вдигна два изтребителя F-16 заради руска атака с дронове край границата Румъния вдигна два изтребителя F-16 заради руска атака с дронове край границата Задействана е била и системата Ро-Алърт Свикваме щаб за Евровизия, заяви Евтим Милошев Свикваме щаб за Евровизия, заяви Евтим Милошев Освен столицата, още три големи града вдигнаха ръка и заявиха: "Искаме това домакинство". Това показва мащаба и значението на Евровизия за България, каза министърът
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня Майката пита Иванчо:
- Защо не си играеш с Петьо?
- А ти искаш ли да си играеш с някой, който лъже, бие и псува?
- Не!
- Еми и Петьо не иска.
Виц на деня Виц на деня Влиза мъж в аптека и пита:
- Имате ли капут с дъх на ракия?
- Имаме, но днес не дойде на работа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога не е късно да поумнееш
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори