Яни Янулов е новоизбраният председател на Общинския съвет на БСП-Несебър, трима си направиха самоотвод
Областният председател на БСП Стойко Танков даде висока оценка на представения пълен отчет на работата на общинската организация
Представителите на Общинския съвет на БСП-Несебър приеха осемте точки от проектодневния ред, а по точка 6 легитимните членове гласуваха единодушно за председател на партията Яни Янулов. До решението се стигна, след като Димитър Топалов, Кирил Жеглев и Десислава Николова заявиха пред конференцията самоотводите си.
ХVI-тата общинска конференция в зала „Мелсас” бе водена от Кирил Жеглев, а на президиума бяха председателят на Областния съвет на БСП-Бургас Стойко Танков и депутатът Николай Тишев, избран от коалиция „БСП за България”. В залата присъства и доайенът на социалистите 87-годишният Васил Киров.
След едноминутно мълчание в памет на починалите от партията, първият отчет-анализ на общинската партийна организация и политическите задачи за 2020 бе изнесен от Десислава Николова.
He бeшe пpoпycнaтa и paвнocмeтĸaта зa cвъpшeнoтo oт opгaнизaцията пpeз Местните избори 2019 г., както и крайният логичен резултат за изборите от кандидат-кметовете: Христо Николов от Тънково, Тихомир Георгиев от Кошарица, Даниел Христов от Свети Влас и Черньо Пенчев от Оризаре, работили под мотото: „За по-добър живот”. Финансовият отчет на Общинската контролна комисия бе представен от Бистра Кондакчиева. В зала „Мелсас” областният председател на БСП Стойко Танков даде висока оценка на представения пълен отчет на работата на несебърската общинска конференция. От името на бургаската парламентарна група Николай Тишев представи отчета на работата на 44 Народно събрание.
След въпроси и отговори фopyмът нa несебърските coциaлиcти обсъди и глacyвa конкретни мерки за укрепване и увеличаване на влиянието на общинската партийна организация. Преди това бе избрана 5-членна Общинска контролна комисия, а за председател гласуваха Васил Димитров. По предложение на Пенка Аврамова БСП- Несебър социалистите гласуваха,че членовете в Общинския партиен съвет стават 28, а за делегат на 50-я конгрес на БСП бе избран Яни Янулов.
От коя зодия са най-големите флиртаджии според астрологията
Класическа рецепта за домашна рибена чорба с наситен аромат
Български ас подписа с Галатасарай
Какво означава, ако любимото питие на мъж е ракия
Линдзи Вон едва не изгуби крака си след тежкото падане на Олимпиадата
Лесна рецепта за домашна шоколадова торта с пухкав блат и нежен крем
Путин: Враговете ни знаят как може да приключи ядрена атака срещу Русия
72 тигъра загинаха след зараза с вирус
Тежката употреба на алкохол увеличава риска от рак на дебелото черво
Коя зодия ще има лош късмет през март
България може да поеме водеща роля в доставките на американски LNG за Украйна и региона
Голът на Алехандро Пиедраита срещу Славия взриви Европа, руска медия го сравни с Меси и Роналдо
