Рибката е закопчан при спецакция срещу дрогата в Бургас
Вижте кои са другите арестувани
55-годишният Христо Димитров, по прякор Рибката, е единият от задържаните при специализираната полицейска акция срещу разпространението на дрога на територията на Бургаска област, научи Флагман.бг.
Както Флагман.бг съобщи, операцията е извършена на 26 февруари т.г., когато ченгетата атакували дома му на ул. „Любен Каравелов”. В имота са намерени около 15 грама канабис и електронна везна.
Акция срещу дрогата в Бургаска област: Закопчаха трима, единият - собственик на автосервиз
При същата операцията са задържани още двама души - 21-годишният Георги Пехливанов от жк "Изгрев" и 29-годишният заралия Ясен Костадинов, който е собственик на автосервиз в Равда.
Около 15 часа в сряда полицаите от Второ РУ извършили проверка на криминално проявения Пехливанов. При обиска в него са намерени и иззети хартиена свивка и саморъчно свита цигара с канабис с общо тегло 5 гр. Веднага след това ченгетата щурмували и дома му, разположен в блок 41 в комплекса. Там е открита пластмасова кутия с 15 гр канабис.
Полицаите са получили информация, че Костадинов държи в автосервиза си дрога. При акцията, извършена от служители на РУ-Несебър и РУ-Поморие, в него са намерени иззети 30 гр марихуана.
Защо пералнята започва да мирише: грешката, която мнозина допускат
Отворко със скъпа кола се заяде на паркинг с ММА звяр в тежка категория
Призрачен кораб стряска родни рибари
Как да отпушим мивка лесно и без майстор
Георги Йомов пред изненадващ трансфер
Печен парти хляб с масло, кашкавал и чесън: лесна рецепта
Любовни трепети в Кухнята на Ада
Млад баща пребит до смърт, съдебното дело предизвика скандал
Двама от мъжете в "Ергенът" сложиха дамски дрехи
Фънки с неочаквано признание за Глория в "Като две капки вода"
Агнешко печено на фурна: крехка домашна рецепта за празничната трапеза
Защо пералнята започва да мирише: грешката, която мнозина допускат
07/04/2026, Вторник 18:48
1
Министър Трайков: В ход са решаващите 72-часови проби на хидроагрегат 3 на ПАВЕЦ "Чаира"

AS SAM 4UKAL MAIKAMU