Талантливи бургаски плувци станаха част от рекламата на легендарни френски бисквити в "Парк Арена ОЗК"
Клипът е сниман за два дни
Голям френски бранд избра модерния плувен комплекс "Парк Арена" ОЗК да снима новата си реклама.
Клипчето на известните бисквитки, чиято първа рецепта е от началото на 16 век, е снимано за два дни, с много статисти и няколко артисти, наети за специални роли.
Интересен е фактът, че изявени бургаски плувци също са част от впечатляващия рекламен спот.
Модерният плувен комплекс бе избран тази година и от италианска компания за високоскоростен интернет "Fast web", в чийто рекламен клип блесна световна шампионка по плуване на 1500 м. свободен стил Симона Куадарела.
Известната състезателка е споделила, че е впечатлена от условията, които предлага комплексът и би го включила като привлекателно място за тренировъчна подготовка на световно ниво.
"Парк Арена" ОЗК бе избран и от най-новия български сериал, който обещава да се превърне в сензация - "Съни бийч". Първият епизод на курортната тв поредица бе гледан от 1 108 100 млн. зрители в деня на излъчването си.
38-годишна сияе от щастие, защото е баба
Баница с готови кори и газирана вода - лесна рецепта
Как да измием плочките в банята така, че да блестят
Николай Михов получи инсулт, БФС изрази подкрепа
Най-силните психически зодии
Илиана Раева с висока оценка за доклада на Бербатов
Шофираш бавно в лявата лента, вече те глобяват
Нуно Ешпирито Санто пожела дълголетие на Краси Балъков
Стоян изчезва мистериозно в "Ергенът"
МВР с шокиращи данни за тира, блокирал "Хемус"
Обрат в Унгария: Груевски отива в затвора след смяната на Орбан с Мадяр
Палачинки с прясно мляко - тънки, меки и винаги успешни
