×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пребит шофьор: Моторист ме удари в Стара Загора с каска по главата и не помня нищо


Пребит шофьор: Моторист ме удари в Стара Загора с каска по главата и не помня нищо
Зверски пребит шофьор е настанен за лечение в УМБАЛ Стара Загора. Панко Василев сподели, че не може да пази равновесие и главата го боли след като моторист го ударил с каска по главата
27 Февруари 2020, Четвъртък, 09:31 ч.
Автор: Флагман.БГ

Не знам каква е причината за тази агресия, споделя Панко Василев

Вече пети ден 56-годишен мъж е в Университетската болница в Стара Загора след пореден случай на агресия на пътя. Не помня нищо, след като бях ударен с каска по главата от моторист, сподели пребит шофьор пред Нова телевизия.

След побоят мъжът е бил настанен в УМБАЛ – Стара Загора в критично състояние. Той има счупване на черепа, избити зъби, кръвонасяване.

„Не знам какво провокира тази агресия, но тези млади хора нямат никакво уважение. Спрях на стоп, тръгнах леко. Той обърна мотора, дойде при мен и ми каза: „Ти щеше да ме убиеш”. Отговорих му да си тръгва по пътя, защото нищо не е станало. Посегна да ме удря и оттам нищо не помня”, разказва Панко Василев.

Той е бил ударен с каска по главата. Има прекарани няколко инсулта, признава, че в момента се чувства много зле.

„Аз бях на около 300 метра от случката. Видях като мотоциклетист спира до павильонче и нанася удар с глава на друг мъж. Той беше с каска, беше много агресивен. Много трудно ги разтърваха”, разказва свидетел на случката.

Синът на пребитият шофьор от Стара Загора се прибрал от чужбина, за да се грижи за него.

„Приятели ми звъняха. Казаха ми, че някой е пребил баща ми. Възмутен съм, за тези неща, които се случват в България. Баща ми е с два инсулта. Няма кой да го гледа сега. Той има увреден слух и затова вика. Може биячът да си е помислил, че му се кара“, добавя младият мъж.
 




13
Коментара
Владислав БОНЕВ AfD дръпна със 7 пункта пред CDU/CSU в Германия AfD дръпна със 7 пункта пред CDU/CSU в Германия 07/08/2026, Петък 13:00 0
13
Коментара по темата
13.
Gero
27.02.2020 18:37:24
8
5
Котев, много ги биеш. Докато идеш до багажника, ще са ти паднали зъбите. А като го гледам тоя мангасар на снимката, със сигурност си го е търсел...
12.
Тайна
27.02.2020 17:12:12
1
4
Тоя мн лъже
11.
Котев К.
27.02.2020 15:58:04
10
29
Тия мотористите са проста сган!! Мислят си че понеже са на две колела и всеки път трябва да им прави!! Жалко че това лайно дето удря глави с каска на главата не ми се падна мен да ме удари така. Щях да му изпочупя ръцете и краката с бухалката от багажника..Ще си намери майстора един ден тоя боклук!
10.
От Стара Загора
27.02.2020 14:13:42
2
9
Само да уточня , че този циганин (битият ) е много агресивен и арогантен , също така той и синът му имат някакви отнашения с кмета и други лица от общинският съвет .
9.
ххю
27.02.2020 12:56:44
3
27
В повечето случаи виновния на пътя не само не си признава грешката, ами и се репчи и почват панаирите. В случая точно това "Отговорих му да си тръгва по пътя, защото нищо не е станало" е причина за боя, а и вероятно е имало и други реплики. Вместо да се дърви дядката, ако беше казал едно просто "извинявай или съжалявам" едва ли ония щеше да тръгне да го бие. Повече добро възпитание , спазване на правилата и малко толерантност на пътя, често спестяват, нерви, време и болка.
8.
BFH
27.02.2020 12:25:21
5
18
Ей от такива изпълнители ни излиза лошо име, но всичко си има граници. Много читави хора си заминаха заради едно "Не те видях". Ми като си полуинвалид, какъв го дървиш на пътя? И още огледала ще падат, и още ще се раздават каски и шамари заради ей такива случаи. Пък нека ние, мотористите, сме виновни...
7.
do 6
27.02.2020 11:48:25
14
18
Като Ви гледам Вас какви "дрънкате" - значи тръгнал единия със два инсулта без нормални реакции и двигателна активност, със загуба на памет, също глух и без да спазва знаците да шофира и видите ли той не носи никаква отговорност на пътя.
Майки с колички да гази, пресичащи деца да мачка защотоне ги видял - мотористи и колоездачи да мачка защото не спира на стоп..
Те на такива все сругите са виновни..
6.
до 123
27.02.2020 11:36:31
11
10
Моториста е случил на човек. Нали се сещаш, че не всички са с инсулти и не добре физически и здравословно? Ами, ако беше станало обратното - нокаут за моториста или още по-лошо - някой изперкал чичка, бивш военен или полицай, извади някой пищол и го просне? Тогава, какво щеше да дрънкаш другарю умник? Ако ставаше така , всеки да се саморазправя ти първи щеше да си без зъби, щото като ти чета какви ги дрънкаш...
5.
ff
27.02.2020 11:29:56
33
17
Най-много ме интригува конкретнта имплементация на парадигмата " Отговорих му да си тръгва по пътя, защото нищо не е станало.", която е използвал тоя чичак, че да предизвика такава агресия.
То е ясно, че е застрашил живота и здравето на моториста, те по подразбиране са си уязвими участници в движението.
4.
123
27.02.2020 11:11:02
4
22
Можеха сега роднините на моториста да ядат жито а тоя пак да казва не помня нищо или тръгнах полеко на стоп - ясно е какво е станало - не е спрял на стопа моториста е избягал в насрещното и му е прекипял чайника.
Аман от такива - не помнел не видял не чул ма защо ме биха - следващия път ще се оглежда три пъти....
Не трябва да има агресия ан пътя ама трябва и да се спазва някаква дисциплина и правила.
3.
Никой
27.02.2020 10:40:10
45
14
С два инсулт и кара кола, ясно какво се е случило. То като пандисчиите все са невинни. А другия му трябва лечение за агресията принудително.
2.
Az
27.02.2020 10:27:49
61
19
А с два инсулта и с намелен слух дали трябва да шофира?Дали не е застрашил живота на млад човек?Всеки спор има две страни.Не помнел нищо,ама нищо не бил направил,Айде мол'ти се.
1.
Теодор
27.02.2020 10:05:53
3
24
Само не рзбирам защо има снимка на пребития мъж а няма на бабаита моторист и това в 100% от статииите на всички медии. Кака така пазим насилниците а жертвите ги изтипосваме на корицата първи.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Задържаха Николай Тодоров от жк. "Меден рудник" след тест за три вида дрога зад волана Задържаха Николай Тодоров от жк. "Меден рудник" след тест за три вида дрога зад волана При обиск на автомобила му Пежо 206 полицаите открили и около 2 грама канабис България има 679 жилища на 1000 души, но цените продължават да растат България има 679 жилища на 1000 души, но цените продължават да растат Жилищният фонд вече надхвърля 4,36 млн. имота, но новото строителство и търсенето се концентрират в София, Пловдив, Варна и Бургас Задругата на Голямобуковския манастир търси подкрепа, за да продължи да го възстановява Задругата на Голямобуковския манастир търси подкрепа, за да продължи да го възстановява Деветима различни по характер, произход и съдба спътници тръгват към една почти невъзможна цел – да спасят света Следата към онкоболните: Разследват откъде фабриката за фентанил е вземала суровината Следата към онкоболните: Разследват откъде фабриката за фентанил е вземала суровината Една от проверяваните версии е свързана с медикаменти, съдържащи фентанил, но официално потвърждение засега няма Дунав падна до -104 см при Русе, кораб изпитва затруднения край Белене Дунав падна до -104 см при Русе, кораб изпитва затруднения край Белене Нивото се понижи с още 3 см, а ограниченията за газенето остават в сила по целия български участък на реката НОИ вече допуска и Revolut за изплащане на обезщетения НОИ вече допуска и Revolut за изплащане на обезщетения От 1 август личната сметка вече не е задължително да бъде при доставчик, установен в България - допустими са и сметки при платежни институции от ЕИП Христо Широков пред Флагман.бг: Не се укривам, до няколко часа съм в ГДБОП, за да дам показания Христо Широков пред Флагман.бг: Не се укривам, до няколко часа съм в ГДБОП, за да дам показания Не съм извършил никакво престъпление и ще го докажа пред съда. Истината е, че се опитват да ме мачкат по политически причини, каза областният лидер на ДПС Христо Широков Spice Music Festival започва, звезди от цял свят се събират на Морската гара в Бургас Spice Music Festival започва, звезди от цял свят се събират на Морската гара в Бургас Ще имаме страхотна вечер и хората ще са доволни, уверяват от The Underdog Project Бургас се готви за невиждано парти! Камелия, Фики и Емрах откриват MAX FEST Бургас се готви за невиждано парти! Камелия, Фики и Емрах откриват MAX FEST Втората вечер, 21 август ,ще гърми с хитовете на Симона, Лидия и Dj Дамян През август Община Созопол посвещава три поредни вечери на местните таланти През август Община Созопол посвещава три поредни вечери на местните таланти Запазете датите 16, 17 и 18 август, ще бъде интересно
Генералите изпревариха Зеленски по доверие в Украйна, Залужни е начело Генералите изпревариха Зеленски по доверие в Украйна, Залужни е начело Само 18% заявяват пълно доверие на президента, а освободеният военен министър Михайло Федоров вече е сред най-високо оценяваните фигури Пианистът Евгени Генчев излиза на сцената на първия подкаст на открито в Бургас Пианистът Евгени Генчев излиза на сцената на първия подкаст на открито в Бургас Срещата ще води дългогодишният журналист и един от най-разпознаваемите светски хроникьори в ефира Елизабет Методиева Тръмп подписа два нови указа за ограничаване на американското гражданство по рождение Тръмп подписа два нови указа за ограничаване на американското гражданство по рождение Единият документ е насочен срещу родилния туризъм и предвижда затягане на условията за издаване на визи Руски удари по складове ще вдигнат цените в Украйна, ефектът се очаква към зимата Руски удари по складове ще вдигнат цените в Украйна, ефектът се очаква към зимата Високата конкуренция засега задържа рязкото поскъпване, но бизнесът ще прехвърли загубите към потребителите Само Милена Милотинова иска „Евровизия“ в София Само Милена Милотинова иска „Евровизия“ в София Правителството и организаторите на фестивала предпочитат Бургас, но шефката на БНТ вече шести ден не отстъпва ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0 ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0 Ебонг, Годой и Цварц разкъсаха израелския гранд в Батуми и доближиха червените до плейофа на Лига Европа Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви Осем пациенти са в интензивни отделения, а 54 от заразените са развили усложнения на централната нервна система NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден Тънката атмосфера не пренася ефективно топлината и създава температурна разлика от десетки градуси само на метър над повърхността 10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив 10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив 37-годишният мъж бил извикан на Младежкия хълм от 17-годишно момиче, представяло се онлайн за 15-годишно Почина известен неврохирург Почина известен неврохирург Поклонението ще бъде на 8 август от 13:30 часа в храм Св. Седмочисленици
Бойко Борисов Бойко Борисов Аз няма да ставам президент, защото там няма какво да се работи Виц на деня Виц на деня - Случва ли се често да сте на различно мнение със жена ти?
- Да.
- И тя какво казва по въпроса?
- Нищо, тя не знае.
Виц на деня Виц на деня Млада спортистка към треньора си:
- Тренер, от тези хапчета, които ми даваш, започват да ми растат косми на места, на които на другите момичета не им растат!
- Е, на кои места ти растат косми?
- Ами по топките!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук От утре махат цените в лева и остават само тези в евро. Психически бях свикнал да ми е скъпо в една валута, сега ще трябва да ми е скъпо и в друга.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори