Христо и Тодор са биячите, нападнали брутално бургазлия на автобусна спирка
Двамата с юмруци и ритници избили зъба на жертвата си
20-годишният Христо Пеев от Бургас и 25-годишният Тодор Янков от ловешкото село Кърпачево са двамата младежи, които ограбиха 42-годишен мъж на автобусна спирка.
Припомняме, че престъплението е извършено на 24 февруари. Малко след 21:00 ч. зад спирката срещу УМБАЛ-Бургас двамата нападнали жертвата, налагали го с юмруци и крака по тялото и главата му, след което отмъкнали портфейла му. (ВИЖ ТУК) Грабежът е придружен със средна телесна повреда, изразяваща се в избиване на зъб, което е довело до затрудняване на дъвченето и говоренето.
Благодарение на бързата реакция на полицаите от Второ РУ-Бургас нападателите са арестувани. Окръжната прокуратура в Бургас ги задържа за срок до 72 часа. Те са обвинени в извършване на грабеж, придружен с причиняване на средна телесна повреда. Престъплението е квалифицирано по чл.199, ал.1, т.3, предл.2, вр. чл.198, ал.1, вр. чл.129, ал.2, вр. чл.20, ал.2 от НК.
Предстои се в следващите дни Окръжната прокуратура в Бургас да внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение спрямо обвиняемите.
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук

https://www.facebook.com/hristo.peev.524
Ей такива утрепки трябва да ги растривате обилно без да са скапите за рачичките. Не да шамарите лапета за една цигарка или някво там минимално нещо си. За да ви уважават гражданите иначе ако е обратното само присмех и подигравки.....
nqma da mu doide akula na tova laino