Христо и Тодор са биячите, нападнали брутално бургазлия на автобусна спирка
Двамата с юмруци и ритници избили зъба на жертвата си
20-годишният Христо Пеев от Бургас и 25-годишният Тодор Янков от ловешкото село Кърпачево са двамата младежи, които ограбиха 42-годишен мъж на автобусна спирка.
Припомняме, че престъплението е извършено на 24 февруари. Малко след 21:00 ч. зад спирката срещу УМБАЛ-Бургас двамата нападнали жертвата, налагали го с юмруци и крака по тялото и главата му, след което отмъкнали портфейла му. (ВИЖ ТУК) Грабежът е придружен със средна телесна повреда, изразяваща се в избиване на зъб, което е довело до затрудняване на дъвченето и говоренето.
Благодарение на бързата реакция на полицаите от Второ РУ-Бургас нападателите са арестувани. Окръжната прокуратура в Бургас ги задържа за срок до 72 часа. Те са обвинени в извършване на грабеж, придружен с причиняване на средна телесна повреда. Престъплението е квалифицирано по чл.199, ал.1, т.3, предл.2, вр. чл.198, ал.1, вр. чл.129, ал.2, вр. чл.20, ал.2 от НК.
Предстои се в следващите дни Окръжната прокуратура в Бургас да внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение спрямо обвиняемите.
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920

https://www.facebook.com/hristo.peev.524
Ей такива утрепки трябва да ги растривате обилно без да са скапите за рачичките. Не да шамарите лапета за една цигарка или някво там минимално нещо си. За да ви уважават гражданите иначе ако е обратното само присмех и подигравки.....
nqma da mu doide akula na tova laino