Христо и Тодор са биячите, нападнали брутално бургазлия на автобусна спирка
Двамата с юмруци и ритници избили зъба на жертвата си
20-годишният Христо Пеев от Бургас и 25-годишният Тодор Янков от ловешкото село Кърпачево са двамата младежи, които ограбиха 42-годишен мъж на автобусна спирка.
Припомняме, че престъплението е извършено на 24 февруари. Малко след 21:00 ч. зад спирката срещу УМБАЛ-Бургас двамата нападнали жертвата, налагали го с юмруци и крака по тялото и главата му, след което отмъкнали портфейла му. (ВИЖ ТУК) Грабежът е придружен със средна телесна повреда, изразяваща се в избиване на зъб, което е довело до затрудняване на дъвченето и говоренето.
Благодарение на бързата реакция на полицаите от Второ РУ-Бургас нападателите са арестувани. Окръжната прокуратура в Бургас ги задържа за срок до 72 часа. Те са обвинени в извършване на грабеж, придружен с причиняване на средна телесна повреда. Престъплението е квалифицирано по чл.199, ал.1, т.3, предл.2, вр. чл.198, ал.1, вр. чл.129, ал.2, вр. чл.20, ал.2 от НК.
Предстои се в следващите дни Окръжната прокуратура в Бургас да внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение спрямо обвиняемите.
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра

https://www.facebook.com/hristo.peev.524
Ей такива утрепки трябва да ги растривате обилно без да са скапите за рачичките. Не да шамарите лапета за една цигарка или някво там минимално нещо си. За да ви уважават гражданите иначе ако е обратното само присмех и подигравки.....
nqma da mu doide akula na tova laino