Христо и Тодор са биячите, нападнали брутално бургазлия на автобусна спирка
Двамата с юмруци и ритници избили зъба на жертвата си
20-годишният Христо Пеев от Бургас и 25-годишният Тодор Янков от ловешкото село Кърпачево са двамата младежи, които ограбиха 42-годишен мъж на автобусна спирка.
Припомняме, че престъплението е извършено на 24 февруари. Малко след 21:00 ч. зад спирката срещу УМБАЛ-Бургас двамата нападнали жертвата, налагали го с юмруци и крака по тялото и главата му, след което отмъкнали портфейла му. (ВИЖ ТУК) Грабежът е придружен със средна телесна повреда, изразяваща се в избиване на зъб, което е довело до затрудняване на дъвченето и говоренето.
Благодарение на бързата реакция на полицаите от Второ РУ-Бургас нападателите са арестувани. Окръжната прокуратура в Бургас ги задържа за срок до 72 часа. Те са обвинени в извършване на грабеж, придружен с причиняване на средна телесна повреда. Престъплението е квалифицирано по чл.199, ал.1, т.3, предл.2, вр. чл.198, ал.1, вр. чл.129, ал.2, вр. чл.20, ал.2 от НК.
Предстои се в следващите дни Окръжната прокуратура в Бургас да внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение спрямо обвиняемите.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

https://www.facebook.com/hristo.peev.524
Ей такива утрепки трябва да ги растривате обилно без да са скапите за рачичките. Не да шамарите лапета за една цигарка или някво там минимално нещо си. За да ви уважават гражданите иначе ако е обратното само присмех и подигравки.....
nqma da mu doide akula na tova laino