Силиконка наду бомби за сериал
Атрактивната красавица ще си партнира с Ненчо Балабанов и Любен Кънев в новия летен сериал
Силиконовото изкушение Бояна Маринова влиза в поредицата „Ол Инклузив”. Атрактивната красавица ще си партнира с Ненчо Балабанов и Любен Кънев в новия летен сериал.
Селфи на тримата развълнува социалните мрежи, а изкусителката не пропусна да се похвали, че са я поканили в сериала.
„От края на февруари започва един много весел сериал, в който имах удоволствието да участвам”, похвали се моделката. Тя дори показа снимки зад кадър с двамата си колеги.
Бояна бе сред най-популярните родни моделки преди години и името й бе спрягано с това на редица от най-желаните столични ергени. Скандалите около името й обаче й дойдоха в повече и хубавицата се покри за известно време, пише „България днес”.
Наскоро обаче се появи отново и шашна феновете с поредна изненада. Освен, че видимо е увеличила обиколката си около бюста, се е преквалифицирала на актриса.
На снимачната площадка Бояна се среща със София Маринкова, която се счита за една от най-красивите родни актриси.
Дали между двете има надпревара и коя е по-хубава, предстои да видим.
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
