Десетки българи под карантина заради съмнение за коронавирус
Под карантина в домовете си остават и 20 ученици от Пловдив, очакват се резултатите и за двама, настанени в Инфекциозното отделение на УМБАЛ в Бургас
Увеличават се случаите на хора под карантина заради съмнения за заразата с коронавирус или защото са се прибрали от потенциално рискови места, съобщава Нова телевизия.
След Пловдив, изолирани пациенти вече има и в София, Сливен, Бургас и Хасково. Сред тях са и много ученици.
Резултатите от пробите на хоспитализираните у нас пациенти със съмнения за коронавирус излизат днес, съобщава БНТ.
В Русе са изследвани 2 жени, приети в Инфекциозно отделение, след като се върнали от Италия със симптоми на настинка и грип. Под домашна карантина и без прояви на болестта остава и друга русенка, наскоро пристигнала от Китай.
В Пловдив четирима души са изследвани за наличието на вируса. Трима от тях са хоспитализирани след завръщане от Италия. Четвъртата пациентка е освободена за домашно лечение, след като й е направен тест. Под карантина в домовете си остават и 20 ученици и двама преподаватели от Математическата гимназия в града, които са били на Апенините по програма "Еразъм".
Други двама души са изолирани в Бургас с оплаквания за висока температура и респираторни проблеми след пътуване до Северна Италия.
В Сливен под домашно наблюдение остават завърналите се от родината си китайски граждани, собственици на ресторант в града.
Термокамерите по летищата вече са на всички терминали и е създаден алгоритъм за действие при евентуална криза.
Главен прокурор подаде оставка
Тежък разговор между Винисиус и боса на Реал
Баща и син, обвиняеми за трафик на жени, остават в ареста
Реал Мадрид се извини за огромен гаф
Почина член на легендарната група АББА
Млади лекари отново на протест
Преизбраха Петър Кънев за вицепрезидент на Парламентарната асамблея на Черноморското икономическо сътрудничество
Граждански арест в голям роден град
Китай с позиция относно войната, Си говори с Тръмп
42-годишен удари полицаи
19-годишна българка опита да се самоубие
Бербатов предизвиква възхищение в Леверкузен

който и да е на власт, светът е глобализиран и ес е взело решение да няма граничен контрол.
какво рИвеш?