Покъртителна драма! Установиха защо 16 г. ученичка се хвърли под влака на гарата в Септември
Десетокласничката е от пазарджишкото село Семчиново и е единствено дете в семейството
16-годишната девойка, която се хвърли вчера под влака в град Септември и загина на място, е била в депресия, съобщава Блиц, позовавайки се на източници от разследването.
Припомняме, че за инцидента от вчера сутринта с ученичката на гарата в града съобщи първо агенция БЛИЦ. Десетокласничката е от пазарджишкото село Семчиново.
Тя е единствено дете в семейството. Драмата е неописуема, още повече, че нито родители, нито близки са предполагали, че момичето ще посегне на живота си.
Тийнейджърката е била доста затворена в личния си живот и в училище. Явно е изпаднала в депресия и това е било решението за фаталната стъпка, която е предприела.
Тя не е оставила предсмъртно писмо, нито пък е споделяла с някого за намеренията си.
Рядко име празнува на 26 май
26/05/2026, Вторник 07:33
0
Дневен хороскоп за 26 май 2026 г.: Лъвът се освобождава от товара на миналото
Спипаха митрополит Иларион с кокаин в колата?
На прага сме на екстремни горещи вълни, „топлинен купол“ носи рекордни температури
Почина много известен рапър
Лили Иванова покори легендарната „Олимпия“ 17 години по-късно
Студент по философия е арестуван заради случая в Благоевград
Тревога в Италия: Два случая на ебола в района на Комо
Трамвай се заби в заведение, има ранени!
Левски уреди бразилец за 1.5 млн. евро
В Русия пак се изправиха пред криза с бензина
Руска атака в Киев взриви офисите на 5 медии

Не ви ли е неудобно да драскате такива безмислици?! Ясно, че пари ви трябват, ама.......сладък ли в е така изкараният хляб?!