Студентка от Италия е вторият пациент, поставен в изолатора срещу коронавирус в Бургас
По-рано днес стана ясно, че лекарска помощ е потърсил и 40-годишен мъж от Несебър
Студентка от Италия е вторият пациент, който е поставен под карантина в Инфекциозното отделение на УМБАЛ-Бургас. Момичето само отишло в болницата и съобщило за проявени симптоми като болки в гърлото и повишена температъра и че се е завърнало от Италия преди два дни.
По-рано днес стана ясно, че лекарска помощ е потърсил и 40-годишен мъж от Несебър, който се е завърнал от Северна Италия.
Несебърлия, завърнал се от Северна Италия, е под карантина в Инфекциозното отделение на УМБАЛ-Бургас
Флагман.бг припомня, че има разпоредба на здравното министерство за това как се реагира, когато човек уведоми лекар, че е с грипоподобни симптоми и е пребивавал в някоя от дестинациите с концентрация на случаи на коронавирус. Секторът, в който се изолират такива хора, е подготвен преди 2 седмици за тази цел, а това са първите настанени там пациенти.
Те са изследвани веднага, а взетите проби са изпратени в София. Двамата нямат връзка помежду си, а единият е казал, че имал въпросните симптоми още преди да замине за Италия.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Италия
Германия
Великобритания
Франция
Австрия
Испания
Швеция и Швейцария
Белгия
Хърватско
Финландия
както я защитаваше от вирусите, дето бяха само в неговата тлава?!
Въпрос на време е това чудо да дойде и при нас. Ако тея двама малоумници не дадат положителни резултати, след няколко дни ще се появят други дето са решили да не си седят на гъза и са тръгнали да обикалят за снимки и лайкове у фейса.
Като гледам невероятно стабилните мерки, които вземат за защита на границите, един Господ знае кво ни чака. А, и да не забравяме разбира се, безкрайно кадърните лекари, на които трябва да разчитаме....
Но българина е много прост и нема да те послуша
от магазини закусвални ресторанти баничарници хот -дог дюнери
Яжте само храна приготвена у дома след топлинна обработка
2 Не ходете на места където се събират много хора
Където са, там да си седят.
Голям мерак да щъкат тук и там, амс като видят "дебелия" почват да се мъкнат тука.
Идиотите сега ще почнат да се прибират тука и ще пламне всичко.
То кат им гледам мерките за сигурност, е въпрос на време....