Студентка от Италия е вторият пациент, поставен в изолатора срещу коронавирус в Бургас
По-рано днес стана ясно, че лекарска помощ е потърсил и 40-годишен мъж от Несебър
Студентка от Италия е вторият пациент, който е поставен под карантина в Инфекциозното отделение на УМБАЛ-Бургас. Момичето само отишло в болницата и съобщило за проявени симптоми като болки в гърлото и повишена температъра и че се е завърнало от Италия преди два дни.
По-рано днес стана ясно, че лекарска помощ е потърсил и 40-годишен мъж от Несебър, който се е завърнал от Северна Италия.
Несебърлия, завърнал се от Северна Италия, е под карантина в Инфекциозното отделение на УМБАЛ-Бургас
Флагман.бг припомня, че има разпоредба на здравното министерство за това как се реагира, когато човек уведоми лекар, че е с грипоподобни симптоми и е пребивавал в някоя от дестинациите с концентрация на случаи на коронавирус. Секторът, в който се изолират такива хора, е подготвен преди 2 седмици за тази цел, а това са първите настанени там пациенти.
Те са изследвани веднага, а взетите проби са изпратени в София. Двамата нямат връзка помежду си, а единият е казал, че имал въпросните симптоми още преди да замине за Италия.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Италия
Германия
Великобритания
Франция
Австрия
Испания
Швеция и Швейцария
Белгия
Хърватско
Финландия
както я защитаваше от вирусите, дето бяха само в неговата тлава?!
Въпрос на време е това чудо да дойде и при нас. Ако тея двама малоумници не дадат положителни резултати, след няколко дни ще се появят други дето са решили да не си седят на гъза и са тръгнали да обикалят за снимки и лайкове у фейса.
Като гледам невероятно стабилните мерки, които вземат за защита на границите, един Господ знае кво ни чака. А, и да не забравяме разбира се, безкрайно кадърните лекари, на които трябва да разчитаме....
Но българина е много прост и нема да те послуша
от магазини закусвални ресторанти баничарници хот -дог дюнери
Яжте само храна приготвена у дома след топлинна обработка
2 Не ходете на места където се събират много хора
Където са, там да си седят.
Голям мерак да щъкат тук и там, амс като видят "дебелия" почват да се мъкнат тука.
Идиотите сега ще почнат да се прибират тука и ще пламне всичко.
То кат им гледам мерките за сигурност, е въпрос на време....