Арестуваха участник във "Фермата" за трафик на проститутки
40-годишният ром изнасял момичета за проститутки в Германия
Участник в 4-ия сезон на популярното риалити "Фермата" е бил арестуван за трафик на проститутки. 40-годишният Цветан Ангелов, който стана известен като първия участник в риалитито от ромски произход, е бил задържан в понеделник при акция на полицията.
Оказа се, че Цецо е бил с европейска заповед за арест, издадена от немски съд, заради трафик на момичета в Германия. Той от няколко години изнасял девойки във федералната република, които проституирали в бардаците.
Проблемът е, че закона в Германия разрешава на момичетата да продават телата си, но забранява сводническата дейност. Според източник на Lupa.bg две от девойките, закарани от Цветан Ангелов в Германия, са били малтретирани и принуждавани да му отчитат до 70% от заработените суми, твърди Лупа.бг.
От МВР публикуваха официална позиция за задържането му:
"При специализирана полицейска операция, проведена от служители на сектор „Издирване“, ГДНП е установен и задържан 40-годишен от София. Той е обявен за издирване в Шенгенската информационна система с европейска заповед за арест от 11 февруари 2020 г. от властите в Германия. Издирването му е във връзка с водено наказателно дело от съда в гр. Пирна за това, че 40-годишният, в съучастие с други лица, е извършил трафик на хора, като престъплението е извършено през 2018 г. на територията на ФР Германия. Мъжът е задържан с полицейска мярка за срок до 24 часа, уведомени са ВКП и СГП, относно предприемане на необходимите мерки съгласно Закона за екстрадицията и Европейската заповед за арест".
Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ
Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ
Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ
28/07/2026, Вторник 22:00
0
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни
Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички!
Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите
КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари
КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати
Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ
28/07/2026, Вторник 18:55
0
Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда
Плодовете и зеленчуците поевтиняват: Кайсии, праскови и череши са под миналогодишните цени
Галена избяга от България: Показа луксозната си семейна ваканция в Белек
Жегата се връща в сряда: Температурите тръгват към 37 градуса
Ужас пред децата: Мъж заля жена си със запалителна течност и я подпали
