Над 40 души спретнаха меле в Девин, арестуваха трима
Пострадали са трима души
Трима мъже за задържани след масово сбиване с около 40 души в Девин, съобщиха от Областната дирекция на МВР – Смолян. На 22 февруари в 19:10 часа в РУ - Девин е получен сигнал за възникнало масово сбиване в махала на ул. "Освобождение", при което са участвали около четиридесет лица.
Вследствие на сбиването, тримата мъже, които са предизвикали напреженението – на 19, 29 и 32 години, са получили контузии в областта на главата. Оказана им е медицинска помощ във ФСМП-Девин, а 32-годишният мъж от с.Триград е приет за преглед и лечение в МБАЛ – "Д-р Братан Шукеров" в Смолян.
След прегледите тримата инициатори на сбиването са задържани за срок до 24 часа, след което са освободени. На всички участвали в хулиганската проява са съставени протоколи за предупреждение, а на 15 от тях са съставени и актове за установяване на административно нарушение за нарушаване на обществения ред.
По случая е образувано досъдебно производство. Причините за сбиването са в процес на изясняване.
Звезда от Биг Брадър ще става майка (СНИМКА)
Ето колко време трябва да се варят яйцата, за да са безопасни
Започва строителството на нова отсечка от магистрала „Хемус“, но ще е готова след 4 години - ако има финансиране
Патриарх Даниил: Да оставим злобата и лицемерието, да посрещнем Христовото възкресение с чисти сърца
Тръмп: Зареждаме корабите с най-добрите боеприпаси, без споразумение – ще ги използваме
Изненадващо признание: "Бременна съм от Явор Бахаров"
Почина голямо име в рапа
Бърз домашен хляб без много месене - лесна рецепта с хрупкава коричка
Дъжд, сняг и гръмотевици в събота 11 април
Пореден международен триумф на Александра Лукоянова от "Черноморец" Бургас
Руски разследващ журналист бе оставен в ареста
България U15 обърна Малта с два късни гола
