Кобрата: Не съм депортиран! В САЩ съм!
Имах проблеми с багажа, не с визата, категоричен е Пулев
"Намирам се в Съединените щати и няма нищо вярно в информацията, че съм бил депортиран заради проблеми с визата". Това заяви боксьорът ни в тежка категория Кубрат Пулев, предаде Нова тв.
По-рано през деня американският журналист Майк Копинджър съобщи в Туитър, че Кобрата е бил депортиран от САЩ в България вчера заради проблем с визата си.
„Намирам се в САЩ и няма такова нещо. Имах проблем с багажа, но други проблеми не съм имал”, увери Пулев.
Според информацията на Копинджър българинът е трябвало да вземе самолет от Чикаго до Лас Вегас, за да наблюдава на живо мача между Дионтей Уайлдър и Тайсън Фюри в Лас Вегас, но на летището е била установена нередност с визата му и той е бил качен на полет за България.
Очаква се другата седмица да бъде потвърден дългоочакваният сблъсък за световната титлата между Антъни Джошуа и Кубрат Пулев в Лондон след продължителни преговори между двете страни.
Плащаме до 125 процента над европейските цени за млечни продукти у нас
Прост тест със сантиметър може да подскаже риска от деменция
07/03/2026, Събота 16:20
0
Слънчево време и температури до 15 градуса на 8 март
Какво се случва с тялото ви ако ядете овесени ядки всеки ден
Арестуваха 61-годишен мъж на „Капитан Андреево“, опита да прекара марихуана за 374 000 евро през
Галена подари на Азис обувки за 3 бона
Краси Балъков: Футболът ми отне свободата, но ми даде всичко останало
Шефката на НС свиква депутатите на извънредно заседание заради кризата в Близкия изток
Съдбата на Раците се завърта на 180 градуса през втората половина на март
Българите плащат по-скъп ток от средния европеец
Поколението Gen Z иска бързо забогатяване и често сменя професията
Путин реагира след смъртта на Хаменей и призова за спиране на войната в Иран
