Цветин снимал детската учителка Камелия чисто гола, за да я подготви за „Плейбой”
Това е първата работа на бъдещата звезда - възпитател в детска градина
Камелия е минала подготвителен курс при любимия си Цветин за прословутата си гола фотосесия за „Плейбой”. Това сподели самата тя, като уточни, че благодарение на тренировките, силно впечатлила екипа на изданието.
„Цветин ми каза: „Ти може да имаш прекрасно тяло и да изглеждаш супер, но ако погледът ти е тъп, тази фотосесия не би предизвикала никакъв интерес”, спомни си Камелия, която на 10 януари празнува 49-тия си рожден ден. Броят с еротичните й снимки е най-продаваният висторията на списанието у нас, подчерта изпълнителката”. Почитателите със сигурност помнят провокативната й фотосесия, но пък може би трудно биха допуснали, че Камелия навремето е била учителка в детска градина.
Това е първата работа на бъдещата звезда. Тя постъпила като възпитател в детска градина в родния си град Чипровци, почти веднага след като се дипломирала. Днес Камелия отчита стажа си като много полезен. „Научих се да бъда търпелива, да работя с много откровени, открити и чисти същества и те много ме заобичаха”, сподели певицата. Сутрин, когато децата идвали в градината, и видели, че Камелия не е на смяна, започвали да плачат и искали да се прибират вкъщи. А когато я срещнели, влизали с радост. Камелия не се задържала дълго на тази работа, тъй като след като спечелила титлите „Мис Чипровци” и „Мис Монтана” започнала да се изявява на музикална сцена.
Тя пеела от дете в училищния хор, но повече наблягала на уроците. „Майка ми ме караше да уча биология и химия, за да стана лекар... След това предпочетох да лекувам хората с песни”, споделя Камелия. Тя пее по сватби и кръщенета, докато през пролетта на 1996 г. се присъединява към оркестър „Видин”. През 1997 г. подписва договор с „Пайнер”, а днес е самопродуциращ се изпълнител. Камелия пази хубави спомени от турнетата на фолк гиганта. Свързва концертите и с подготовката си за фотосесията за „Плейбой”. След всеки концерт, не разваляла грима и прическата си, а бързала да се прибере в хотелската стая и да се съблече пред фотоапарата на Цветин. Той я снимал гола, което й помогнало да се подготви психически за предстоящите еротични кадри за еротичното списание, пише Уикенд.
Витанов: Коалицията на желаещите заобикаля решенията на ЕС и НАТО
Гълъб Донев: Дефицитът може да падне под 3 процента през 2028 година
Свлачище погуби 8 души в Китай, 34 остават затрупани под калта
Японец на седмото небе от щастие, стегна куфарите за Бургас
Обичана учителка почина вследствие на огромен стрес
Киевската интрига породена от лош театър на Велислава Петрова и Радев или от Брюксел
Ще познаете ли коя е новата страст на Памела Андерсън?
Съдът с решение за джигита, спипан със смъртоносните 4,6 промила алкохол
"Меси" кацна в центъра на Бургас
Великобританец със стряскащи твърдения за турски полицаи: Арестуваха ме без вина и настъпи кошмар
Погледнете към небето след 21:00 часа: Уникален небесен феномен над България тази вечер
Трагедия: 11-годишната Алис почина след инцидент със смукателния отвор на басейн
