Венета Харизанова закъса с кръста
Хубавицата от години тренира редовно, но при едно от последните й посещения в залата така се сецнала, че приплакала от болка
Манекенката Венета Харизанова си е докарал проблеми с кръста от неправилно вдигане на тежести във фитнеса, издават нейни близки, цитирани от „Уикенд”.
Хубавицата от години тренира редовно, но при едно от последните й посещения в залата така се сецнала, че приплакала от болка.
За да се справи с проблема, блондинката тръгнала на възстановителни масажи и след 5 процедури вече усещала сериозно подобрение. Тя възнамерявала да поднови тренировъчния си режим веднага щом се оправи напълно, но си обещала, че вече ще го кара по-полека и няма да се натоварва излишно.
Израел забранява „Лекари без граници“ да работят в Газа
Бургас приветства премиерата на филма "Нас, които ни няма"
Гала се поболя заради рака на дъщеря си
Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане
Президентът Йотова призова за край на политическото опиянение и фокус върху бъдещето на България
Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите
Пазете се от това изчадие
АПИ съобщава за временно ограничено движение в няколко прохода
Джип се вряза в заведение, по чудо няма тежко пострадали
Мартин Пенчев влезе в мейнстрийма с интересно предложение - оставяш телефона си на бара и получаваш 20 % намаление
Какво се случи с руските моряци, задържани от военни на САЩ
Опасно време по Черноморието: Очакват се вълни до 4 метра
