Путин бил по-опасен от коронавируса
Руският президент нямал никакво намерение да сключи мир с Украйна, жалва се Порошенко
Бившият украински президент Петро Порошенко нарече руския лидер Владимир Путин "опасен враг" на Украйна.
Според него руският президент е много по-опасен от коронавируса.
"Владимир Путин е много опасен враг на Украйна. И целта му е да вземе не само украинска земя, но и украинската душа. За да сте сигурни, че мир с Украйна не е включен в плановете му, не го гледайте в очите. Достатъчно е да слушате какво казва", написа Порошенко в Twitter, цитиран от БЛИЦ.
Той изрази съжаление, че настоящото правителство се е потопило в приложна вирусология и традиционно мълчаливо прескача атаките на Путин. "Путин е по-голяма опасност от коронавируса. Затова призовавам властите да не мълчат в тази ситуация ", добави Порошенко.
В средата на февруари Порошенко нарече преговорите на Нормандската четворка през 2015 г. с Путин една от най-страшните нощи в живота му. А през декември миналата година бившият президент беше обвинен, че е шпионирал жени в съблекалнята. Преди това Путин призна, че не губи надежда да постигне споразумение с Владимир Зеленски за подобряване на отношенията между двете страни.
В Самоков бе открита уникална писта, Никола Цолов коментира значението й
Облачно с валежи от дъжд на много места ще е утре
Експерт: Дори малка панелка по 5000 евро на квадрат има купувач
Сърбия изнесла оръжие за Израел със 140% повече от 2024 г.
Ще скочат ли цените на смартфоните заради ИИ
Шотландия арестува двама ирански шпиони, опитали да влязат в базата за ядрени подводници
В Гърция дават по 1500 евро допълнително на лекари , за да работят по малките острови
Областният управител на Добрич след мора на дефини: Няма замърсяване в района на Шабла
Русе откри круизния сезон с петзвезден кораб и туристи от Австралия
Немски овчарки събраха Бутан: над 50 кучета показаха сила, дисциплина и класа
45 години НДК: дворецът на културата, който още диктува ритъма на София

Пить надо меньше.