Трагедия на остров Бали, връщат красавица в ковчег
Денят преди заминаването океанът бил неспокоен, но Авелина решила да се изкъпе и течението я отнесло
Красива рускиня замина на мечтано пътешествие до остров Бали, но се оказа, че то е последното в живота й. Сега близките й търсят пари, за да могат да върнат в ковчег тялото на дъщеря си в родината, съобщава БЛИЦ.
23-годишната Авелина от Казан заминала за райския остров в компанията на две приятелки. За седмица момичетата успели да си направят десетки селфита, запознали се с местните и си починали.
Денят преди заминаването океанът бил неспокоен, но Авелина решила да се изкъпе. Не успяла да се справи с течението и започнала да потъва. На помощ се притекъл случаен очевидец, но вече било късно. Авелина се удавила.
Местните власти са предоставили сметка на родителите - 6 хиляди долара, за да доставят тялото й обратно в Русия.
Тръмп търси сделка с Иран, но не изключва военен сценарий
Кой е най-женственият спорт - грация, естетика и сила в едно
Перфектна идея за съботна закуска - вкусно начало на уикенда у дома
7 навика на хората, които винаги имат пари
Коя зодия ще има най-труден месец март
Домашна баница със сирене - класическа българска рецепта стъпка по стъпка
Трайчо Трайков: Нито един потребител няма да плати неправомерно завишена сметка за ток
10 навика, които правят дома винаги чист и подреден
Кой цвят ще бъде хит на пролетта според водещи дизайнери
Тази зодия е фаворит да срещне любовта през март
Пролетно почистване без стрес - практичен план за свеж и подреден дом
Коя зодия ще има най-голям късмет в последния ден на февруари според астролози
