Артисти и DJ-и се събират в офиса на Младежки глас в Бургас
Събитието ще се проведе на 29.02.2020 г. /събота/ от 18:00 часа в централния офис на ул.Фердинандова 2А, ет.2
Клуб “Entertainment MG” към Национално Сдружение “Младежки Глас” с подкрепата на Община Бургас организират първият по рода си WORKSHOP – форум “Как да бъдеш aртист, DJ и продуцент през 2020г. част:1” в Бургас.
Събитието ще се проведе на 29.02.2020 г. /събота/ от 18:00 часа в централния офис на ул.Фердинандова 2А, ет.2 . Специални лектори на форума ще бъдат DJ Steven/Metropolis - в рамките на няколко часа, той ще хвърли светлина върху някои тънкости в това как да изградим идентичност и разпознаваемост като артист, DJ и продуцент и DJ Pancho. Той ще сподели съвети, опит и трикове как да бъдете успешни и уважавани продуценти през 2020г.
„Професията DJ е цяло изкуство, трябва да имаш въображение и много позитивна енергия. Вярвам, че ние като професионалисти в бранша е време да покажем уменията си на по-младото поколение. Един опит, който да предадем напред” споделя организатора на събитието Димитър Димитров, известен като DJ Double D.
Мероприятието е безплатно и е необходимо само предварително записване на email: [email protected]. След лекцията всички участници ще имат възможността да зададат въпроси и да присъстват безплатно на събитието в club ALIVE, на което ще видите практически как се случва всичко с лекторите и други DJ гости.
Събитие в социалната мрежа: https://www.facebook.com/events/1011954572513164/
Как да се пазим от пролетна умора
От Кремъл с коментар за Орбан
Разкриха какво време ни очаква през лятото на 2026
Двама фаворити за нов треньор на Реал
Как да изчистим загоряла тава
Кои зодии прощават най-трудно
Боб в гърне на фурна - традиционна българска рецепта
Карлос Алкарас взе тежко решение
Трик за премахване на косми от домашни любимци от диван и килим
Солен кекс със сирене и кашкавал
Звезда от "Женени с деца" в болница
Най-опасните зодии, когато са ядосани
